Address:
e-mail: [email protected]
Design, style, and all the contents of website www.capital.uaare protected by copyright and law. Any use of site materials is allowed only while meeting the requirements of reprinting terms and with the reference to www.capital.ua.Only materials in public domain can be used and adding of link and/or direct hyperlink open for search engines to immediate material address on www.capital.ua. The link/hyperlink should be placed in the sub-title or in the first paragraph of the material. Font size of the link or hyperlink should not be less than the font size of the main text in the material. Any use of materials that are in closed access and are only available to registered users is allowed only with the prior written permission of the copyright owner. Reprinting, copying, reproducing, modifying or any other use of materials published with the note of the agreement of syndication with Financial Times Limited are strictly prohibited. Use of materials which refers to France-Presse, Reuters, Interfax-Ukraine, Ukrainian News, UNIAN agencies is strictly prohibited. Materials marked are published as advertisements.
All rights reserved. © 2012 — 2016
19.03.2015 / 09:31
Знову активізувався Укрсоцбанк, який розорив мене своїм кредитом, змусивши продати, на щастя, не єдине моє житло. Робочий день в Укрсоцбанку розпочинається з чисельних перекурів, коли його співробітники, за рогом від центрального входу, проводять зустрічі з всілякими особами, чітко даючи зрозуміти, що клієнти цього банку поділяються на друзів і не друзів. Не друзів - більшість, це, в основному, такі, як я розорені кредитами прохачі, а друзі - це такі, як компанія ТАКО, Пузата хата, Траверзбуд, ТОВ „ЮАйПі Лтд“, інші фірми та фірмульки. "Друзям" "Укрсоц" напозичав мільярди та так, що з початком кризи, друзі зразу перестали платити, а зараз банк грається в пограбованого праведника. До нещасних українських сімей цей банк більш жорсткий і може підвищити процент за кредитом сумлінному платнику, просто розкидавши між ними борги тих самих друзів. Судиться з друзями Укрсоцбанк і тільки тішиться аби шуму було багато. Потім шум стихає - напевно "друзі" домовилися. От для прикладу:
Мною отримана ухвала Апеляційного суду Донецької області від 10 жовтня 2013 у кримінальній справі. Є інформація, що Укрсоцбанк всіма силами намагається закрите таку кримінальну справу і вже, напевно, її закрив. Це дивно і мені і всім клієнтам Укрсоцбанку, адже в ухвалі зазначено, що
посадовими особами ПАТ «Укрсоцбанк» за попередньою змовою з посадовими особами ТОВ «Юридична компанія » Алєксєєв, Боярчуков і партнери " (ЄДРПОУ 33941270), всупереч інтересам банку, прийнято рішення на підставі якого, 20.04.2012 між ПАТ «Укрсоцбанк» та ТОВ «Міжнародна юридична компанія „Кратос“, м. Київ (ЄДРПОУ 36799623) укладено договір про відступлення права вимоги та відступлення прав кредитора, а також договори про відступлення прав за іпотечними договорами по зазначеному вище кредитному договору. Сума компенсації по відступлених боргах ТОВ „ЮАйПі Лтд“ ПАТ „Укрсоцбанк“ оцінено в розмірі 10 000 000 гривень, що становить менш ніж 15 % від загальної суми кредитних зобов'язань ТОВ „ЮАйПі Лтд“ загальною сумою 86 864 171, 84 грн. Укрсоцбанку пощастило, адже банк зобов’язався надати ТОВ „ЮАйПі Лтд“ 92 000 000, 00 доларів США! Ті самі питання: «Хто з посадовців Укрсоцбанку допустив такі збитки? Чи проводилося службове розслідування?» Чи не ці «чужі» збитки Укрсоцбанк розподілив між своїми боржниками, піднявши відсотки за раніше виданими кредитами? Ті самі питання щодо гранд-позичальників Уксроцбанку ІСА «Прайм Девелопментс» з боргом у 200 млн. дол. і група компаній «Пузата хата» з боргом у 70 млн. дол. То що там по тіх гучних (до недавнього часу) справах? Мовчить Укрсоцбанк.
Згідно звіту Укрсоцбанку – 19, 3 млн.грн. втрачена можливiсть вiдшкодування боргу внаслiдок: розiрвання договору кредиту за рiшенням суду ( 21 кредит на 6, 2 млн.грн.), пропущення процесуального термiну подачi виконавчого документу до суду (20 кредитiв з сумою заборгованостi 13, 1 млн.грн.). Чомусь Укрсоцбанк оперативно кривдить позичальників фізичних осіб, але виявив забудькуватість по 20 кредитам на загальну суму 13, 1 млн.грн. Чому так відбулося, шановний Укрсоцбанку?
Мною отримана інформація, що Укрсоцбанк, разом з ТОВ „СIБ КУА “Укрсоц-нерухомiсть» є засновником такої собі ТОВ «Укрсоцбуд». В мене обґрунтовані питання: «Чи не надавалася нерухомість в побудованих такими підприємствами об’єктах зі знижкою або іншими подарунками? Чи були серед таких щасливців державні службовці?
У цьому зв’язку, мене вразила інформація 2012, 2013 року про видачу Укрсоцбанком так званих «безавансових кредитів» і не тільки на купівлю автомобілів (як це анонсувалося на українських сайтах), але й нерухомості (як це анонсувалося на російських сайтах). Особисто мені, як і більшості інших боржників Укрсоцбанку, кредит на придбання нерухомості пропонувався з попередньою оплатою авансового внеску. Чому Укрсоцбанк застосовує різний підхід щодо видачі кредитів? Моя думка, що дії Укрсоцбанку щодо видачі безавансових кредитів нерозумні, що підтвердив приклад американського банку Lehman Brothers – можливого винуватця глобальної кризи. Американський банк також грався з безавансовими кредитами, коли боржнику дешевше взяти кредит, ніж орендувати авто або квартиру, а потім, в гіршому випадку, просто віддати майно банку. Або Укрсоцбанк — український Lehman Brothers або Укрсоцбанк виділяв певних осіб (невідомо за які заслуги) серед інших клієнтів банку, надаючи їм подарунки, у вигляді безавансових кредитів. До речі, аналітична стаття з порівнянням UniCredit Bank з Lehman Brothers (unicredit-another-lehman-brothers) міститься на одному іноземномовному сайті.
Ukrainian banks stopped lending money
11.11.2014 / 08:30Кредитование на банковских условиях - просто безумие. До сих пор страдают граждане, которые оказались заложниками "кредитного бума", совпавшим, по понятным причинам, с "бумом недвижимости". Сейчас банки отнимают у таких жертв готовое жилье и совсем не по высокой цене (стоимость ремонта во внимание не принимается, хотя такая стоимость равна стоимости, как минимум, трети квартиры). Таких жертв, вдоволь накормивших аппетиты и застройщиков, и банков, и государства, просто выкидывают на улицу. Хотя присутствует информация о невыплатах кредитов самими застройщиками, которые умудрились завладеть деньгами и граждан и банков под залог одного строящегося объекта. Во взаимоотношениях с такими застройщиками у банка нет другого выхода, как договариваться на выгодных для застройщика условиях - большая часть денег безвозвратно оседает в кармане застройщика, а точнее его кукловода. На горе, попавших в пирамиду "строительного бума", новые застройщики строят новое жилье, раздувая очередной пузырь на рынке.
The NBU is devising a new stress test for commercial banks
06.11.2014 / 08:30Що стоїть за показниками про прибутки банку (чому станом на сьогодні Приватбанк з прибутками, а Укрсоцбанк зі збитками), чи можна збитки штучно збільшити або зменшити, як відображається в обліку безнадійна заборгованість банків і т.і. Псевдонаукові пропозиції експертів-лобістів опубліковані в Інтернеті і, здається, лише я опонент таким статтям. Чого варті статті щодо необхідності відміни мораторію, який, наразі, є єдиною надією позичальників, яким банк штучно збільшив борг і намагається відібрати єдине житло, знов таки, штучно зменшивши вартість житла. Я особисто був присутній на таких судових процесах та при діях державних виконавців, коли позичальник грабувався та принижувався під прикриттям авторитету держави. Таких позичальників змішують з позичальниками шахрайськими бізнес-структурами, кажучи, що всі позичальники бажали і бажають "кинуть банк". Виникає питання: "Совість є чи вона продана?" При цьому, серед коментарів до таких псевдонаукових статей, з'являються відверто грубі та провокативні. Наприклад, "почему я должен своим депозитом решать чьи-то проблемы", "надо быть дебилом чтобы взять кредит и еще большим дебилом, чтобы взять кредит в долларах", "валютные заемщики хотели меньших процентов, а теперь плачут", є і відверто грубі коментарі з ненормативною лексікою. Також з'являються коментарі мов би у підтримку позичальників зі скандальними політичними заявами, антисемітизмом і всім іншім, що дратує владу та нормальну людину. Такі коментарі я розцінюю, як замовні, щоб штучно маргіналізувати портрет позичальника та осіб, які йому співчувають. Це так, коротко про один з механізмів заговорення трагедії кредитного рабства. Хто творець та двигун такого механізму? Кому це вигідно, той, напевно, і творець, і двигун.
Механізми звільнення від кредитного рабства є, вони обгрунтовані і навіть втілені в законопроектах, але банки бажають свободи дій в цьому процесі і блокують через лобістів всі ініціативи щодо полегшення долі позичальників. Доходить до цинізму, коли банки пропонують полегшувати долю позичальників тільки через участь в АТО. Герої зостануться героями, але тут слід зауважити, що в АТО-війні бере участь вся країна і кожен на своєму відповідальному місці. Навіть мама, яка на соціальній допомозі годує дитину, робить значний внесок в успіх нашої країни. Під тиском банківського лобі, влада опиняється в позиції нерішучих російських царів, які лили сльози над бідами кріпаків, але пасували перед привілеями поміщиків. Доки думали, то і кріпосне право було відмінене в Російській імперії трохи раніше звільнення чорношкірих рабів в південних штатах Америки, що, власне, і призвело до відставання імперії і її падіння під час революції. Коли до влади в Україні прийде другий А.Лінкольн, який волю свого народу поставив вище ніж амбіції рабовласників?
Може відкриємо ринок для банків Європи? Тільки не через продаж недолугого українського банку європейському банку (приклади: Аваль, Укрсоцбанк), адже капітал, традиції і персонал такого українського банку склалися в буремні 90-ті, тобто в ті часи, коли зароблявся той самий мільйон, про який воліють не згадувати.
Амбіції українських банків щодо примушування позичальників платити на старих умовах, особливо це стосується валютних позичальників, схожі на амбіції рабовласницької злочинної партії, яка спочатку бажала загарбати весь світ, потім лише Європу, потім амбіції звузилися до збереження контролю над власною розореною країною та пакуванням мішків награбованим добром, потім амбіції звузилися до збереження контролю над столицею власної країни, потім члени такої партії боролися за власне життя, потім за достойний ухід з життя і так далі. Банки, треба чути людей! Любіть людей і будьте з ними чесними!
17.10.2014 / 11:59
Укрсоцбанк, через дуже грамотних юристів коштовних та поважних юридичних фірм, намагався вирішувати в судах спори високої складності щодо повернення боргів на десятки мільйонів гривень від впливових фірм-боржників. Вражає, що такі юристи, як і Укрсоцбанк, хизуються своїми впливовими зв’язками у владі, вирішуючи не вирішуване, і, вписуючи не вписуване, за межами здорового глузду. Впливові юридичні фірми інколи обслуговують і боржника, і кредитора за принципом «хто більше заплатить», а отже все таємне стає явним. В таких справах рідко вирішувалося питання про халатність посадових осіб Укрсоцбанку, які роздавали кредити під ризиковані проекти, напевно, маючи з цього персональний зиск. Головне для таких «розтратників» коштів Урсоцбанку вчасно звільнити ряди «укрсоцовців» і осісти, наприклад, за кордоном. За кордоном осів колишній голова Укрсоцбанку Б.Тимонькін. Доведені до зубожіння громадяни не мають змоги найняти таких грамотних юристів і йдуть на поклін до Укрсоцбанку, який намагається за рахунок громадян компенсувати свої розтрати. Укрсоцбанк (ТМ UniCredit Bank) створює всі умови для того, щоб його клієнти втратили свої заощадження та майно.Цей банк практикував або практикує сплату комісій за дострокове погашення кредитів; одностороннє підвищення процентів за вже виданими кредитами; не рівні умови виплати кредитів; спонукання боржників до видачі довіреностей різного змісту представникам від Укрсоцбанку; утримання в банку правовстановлювальних документів на належну боржникам власність; мниму безпорадність щодо повернення значних сум безнадійних кредитів виданих бізнесовим структурам; вказівку в документах на оплату кредиту курсу валют більш низького, ніж реально сплаченого боржниками; спонукання громадян до виплат кредитів за поточним високим курсом іноземних валют до гривні тощо. Іноземні власники Укрсоцбанку напевно шоковані тим, яке «щастя» вони купили, але діють за інерцією традицій Укрсоцбанку пострадянського зразка.
В спорах Укрсоцбанку з «важковаговиками» бізнесу суд, напевно, приймає рішення в умовах тиску або іншого впливу. Такі судові рішення, до цього часу, є предметом спору між вченими-правниками і кваліфікованими суддями, а деякі спори тривають до цього часу, коли всі розумні строки їх вирішення вичерпані. Як я розумію, здобувши повагу і симпатії суддів, Укрсоцбанк вже через своїх штатних юристів розпочав боротьбу з зубожілими боржниками-громадянами. Результатом такої боротьби стали написані ніби «під копірку» рішення судів, де стверджувалося, що громадяни з боргом в іноземній валюті, перебуваючи у здоровому глузді, погодилися на підвищення Укрсоцбанком проценту в односторонньому порядку. Існують суперечливі рішення судів щодо позбавлення громадян їх власності.
Таким чином, уклавши мирову угоду з симпатичним і грамотним молодим чоловіком «важковаговиком» бізнесу М.Лагуном, Укрсоцбанк ще раз довів свою безпорадність щодо стягнення кредитів крупного бізнесу. Бачте, як завжди, «важковаговики» посварилися та помирилися. Це як на африканській рівнині - хижі кішки різних мастей уникають кривавих бійок між собою, але регулярно полюють на травоїдів. Знаю одну людину-заручника Укрсоцбанку, то йому банк допоміг, розбивши його борг на частки по 5000 грн. - це 60% його місячної зарплати. Людина так і не зрозуміла: Чи буде гаситися його борг, чи він буде вічним заручником Укрсоцбанку. Скільки ж треба виплачувати 16 млн. дол. по 5000 грн. в місяць за мировою угодою? Ого! Життя не вистачить.
Тримайтесь всі ті, хто у більшості буде стояти у чергах на виборчі дільниці – Ваш голос буде враховано, але проблему кредитного рабства, напевно, ніколи не буде вирішено в інтересах більшості.