Станом на 19 липня через державну програму "єВідновлення", яка передбачає фінансування пошкодженого житла внаслідок війни, вже подали 27 461 заяву. Кошти на відновлення житла вже отримали 1403 сім’ї, що складає лише 5,1% з тих, хто подав заявку, на суму в понад 115 мільйонів гривень. Днями стартував бета-тест другого етапу “єВідновлення” — компенсації за зруйноване майно.
Про це написав віцепрем’єр - міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.
Федоров зазначив, що прехентував дану програму очільниці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) Саманті Пауер. За його словами, це найскладніша послуга для держави з огляду на те, що відбувається взаємодія держорганів, комісій та банків на різних. В той же час, дана послуга дуже проста для громадян.
"Це не просто заява в "Дії". Команда реалізувала наповнення реєстрів та перевірку інформації, комісій, налаштувала взаємодію з банками — усе, щоб людина могла зручно отримати гроші на ремонт пошкодженого житла", - повідомив він.
Олександр Кубраков, Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури додав, що згідно з програмою сума допомоги складає понад 188 мільйонів гривень для понад 2300 заяв.
Нагадаємо, цього року була запущена програма "єВідновлення", яка передбачає надання грошової допомоги на дрібний ремонт пошкодженого житла. У рамках неї уже подано понад 27,8 тисячі заяв, погоджено виплати для понад 2,3 тисячі заявників.
Наприкінці травня премʼєр-міністр Денис Шмигаль заявив про запуск другого етапу "єВідновлення", який передбачає виплату компенсацій за зруйноване житло внаслідок війни.
e-mail: [email protected]
Ідеї оформлення, стиль та весь зміст сайту www.capital.ua є об'єктом авторського права та охороняються законом. Будь-яке використання матеріалів сайту допускається тільки при дотриманні правил передруку і за наявності гіперпосилання на www.capital.ua. Дозволяється використання тільки матеріалів, що знаходяться у відкритому доступі і лише за умови посилання та/або прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання на безпосередню адресу матеріалу на www.capital.ua www.capital.ua /a>. Посилання/гіперпосилання має бути розміщене в підзаголовку або першому абзаці матеріалу. Розмір шрифту посилання або гіперпосилання не повинен бути меншим за шрифт тексту використовуваного матеріалу. Будь-яке використання матеріалів, які знаходяться у закритому доступі та доступні лише зареєстрованим користувачам, допускається лише за попереднім письмовим дозволом правовласника. Категорично заборонено передрук, копіювання, відтворення, зміну або інше використання матеріалів, опублікованих з позначкою в рамках угоди про синдикацію з Financial Times Limited. Використання матеріалів, які містять посилання на агентства France-Presse, Reuters, Інтерфакс-Україна, Українські новини, УНІАН суворо заборонено. Матеріали, позначені знаком публікуються на правах реклами.
Всі права захищені. © 2012 - 2023