Морські дрони - унікальна розробка СБУ, яка отримала найвищу оцінку західних спеціалістів. Це підтверджує і свіжий сюжет американського каналу СNN.
Про це пише політолог Тарас Загородній.
На думку експерта, СБУ стала генератором нових військових і технічних ідей. «Служба переносить війну на територію рф і це фактор дуже важливий. Кожен росіянин щоденно має відчувати, що війна не десь далеко, а вже поряд з ним. Крім того, атаки морських дронів кардинально змінили ситуацію на Чорному морі – росія, яка вважала себе господарем в регіоні, зараз не контролює ситуацію», - акцентує політолог.
«До цієї розробки не мають відношення жодні приватні компанії. Крім того Служба Василя Малюка добре розуміється на «тролінгу». За ініціативи співробітників СБУ морський дрон назвали «Морський малюк» («Sea baby»)», - підкреслює Загородній.
Політолог наводить одну з цитат сюжету CNN. «Українська винахідливість знову і знову перемагає неповороткого російського Голіафа», - чесно кажучи, таких оцінок України я останнім часом не чув у західних ЗМІ, а тут мова йде про оцінку від CNN», - резюмує експерт.
Нагадаємо, раніше голова СБУ Василь Малюк розповів каналу CNN про невідомі подробиці розробки та застосування морських дронів. Було проведено ряд успішних атак надводними дронами Служби Безпеки України. Був вражений Кримський міст, а також великий десантний корабель в Новоросійській бухті та нафтовий танкер в українських водах біля Керченського протоку. Голова СБУ анонсував розробку низки нових цікавих операцій, у тому числі в акваторії Чорного моря.
e-mail: [email protected]
Ідеї оформлення, стиль та весь зміст сайту www.capital.ua є об'єктом авторського права та охороняються законом. Будь-яке використання матеріалів сайту допускається тільки при дотриманні правил передруку і за наявності гіперпосилання на www.capital.ua. Дозволяється використання тільки матеріалів, що знаходяться у відкритому доступі і лише за умови посилання та/або прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання на безпосередню адресу матеріалу на www.capital.ua www.capital.ua /a>. Посилання/гіперпосилання має бути розміщене в підзаголовку або першому абзаці матеріалу. Розмір шрифту посилання або гіперпосилання не повинен бути меншим за шрифт тексту використовуваного матеріалу. Будь-яке використання матеріалів, які знаходяться у закритому доступі та доступні лише зареєстрованим користувачам, допускається лише за попереднім письмовим дозволом правовласника. Категорично заборонено передрук, копіювання, відтворення, зміну або інше використання матеріалів, опублікованих з позначкою в рамках угоди про синдикацію з Financial Times Limited. Використання матеріалів, які містять посилання на агентства France-Presse, Reuters, Інтерфакс-Україна, Українські новини, УНІАН суворо заборонено. Матеріали, позначені знаком публікуються на правах реклами.
Всі права захищені. © 2012 - 2023