У Верховній раді розробляють законопроєкт щодо впровадження так званої економічної мобілізації. Вона йтиме паралельно з економічним бронюванням.
Про це повідомив голова парламентського комітету з питань економічного розвитку Дмитро Наталуха на брифінгу.
За його словами, при впровадженні економічного бронювання не всі маленькі бізнеси зможуть платити за своїх працівників ті ж 20 тисяч гривень, тож військові запропонували концепцію економічної мобілізації як доповнення до ідеї економічного бронювання.
«Уявіть, що у вас є СТО. Ця СТО не має фінансової можливості сплатити 20 тисяч гривень за одного працівника на місяць за бронювання. Але воно має попит серед тих самих військових, які постійно ремонтують свої машини. Тоді ми запроваджуємо категорію «економічної мобілізації», – заявив нардеп.
Наталуха підкреслив, що економічна мобілізація полягатиме в тому, щоб бізнес, який не має можливості платити за бронь працівника 20 тисяч гривень податку, міг би надавати безкоштовно товар, роботу або послугу, на які є попит серед військових, з аналогічною вартістю.
Фактично це означає, що на суму вартості бронювання потрібно надати послуги на ту саму суму.
«Наприклад, ви хочете забронювати чотирьох працівників, це сума 80 тисяч гривень на місяць, тобто ви як власник бізнесу маєте укласти контракт із якоюсь бригадою на безкоштовні послуги в межах 80 тисяч гривень на місяць. І за це отримаєте право броні чотирьох працівників», – пояснив він.
Нардеп додав, що концепція економічної мобілізації у розробці. Її об'єднають у одному законопроєкті з економічним бронюванням.
Терміни розробки законопроєкту наразі невідомі.
e-mail: [email protected]
Ідеї оформлення, стиль та весь зміст сайту www.capital.ua є об'єктом авторського права та охороняються законом. Будь-яке використання матеріалів сайту допускається тільки при дотриманні правил передруку і за наявності гіперпосилання на www.capital.ua. Дозволяється використання тільки матеріалів, що знаходяться у відкритому доступі і лише за умови посилання та/або прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання на безпосередню адресу матеріалу на www.capital.ua www.capital.ua /a>. Посилання/гіперпосилання має бути розміщене в підзаголовку або першому абзаці матеріалу. Розмір шрифту посилання або гіперпосилання не повинен бути меншим за шрифт тексту використовуваного матеріалу. Будь-яке використання матеріалів, які знаходяться у закритому доступі та доступні лише зареєстрованим користувачам, допускається лише за попереднім письмовим дозволом правовласника. Категорично заборонено передрук, копіювання, відтворення, зміну або інше використання матеріалів, опублікованих з позначкою в рамках угоди про синдикацію з Financial Times Limited. Використання матеріалів, які містять посилання на агентства France-Presse, Reuters, Інтерфакс-Україна, Українські новини, УНІАН суворо заборонено. Матеріали, позначені знаком публікуються на правах реклами.
Всі права захищені. © 2012 - 2023