На тлі подій у Курській області у потенційні переговори між Україною та росією було додано нову, справедливу тему – про територіальну цілісність рф.
Про це заявив радник глави Офісу президента Михайло Подоляк.
Він зауважив, що прихильники негайного миру на російських умовах “демонстративно притихли”, бо зміни лінії фронту продемонстрували, наскільки ефективно Україна інвестує військову та фінансову допомогу.
“Зафіксуємо проміжні суттєві зміни у світовому інформаційному полі. Найгучніші критики західної підтримки України, головні прихильники негайного миру на російських умовах, найбільші проповідники “деескалації” – всі вони демонстративно притихли”, – написав Подоляк у Telegram.
Він наголосив, що “деескалація працює, певний примус до миру діє, противник правильно реагує тільки на застосування грубої сили”.
Подоляк підкреслив, що успіхи “на одній ділянці фронту” піднімають моральний дух серед українських військових і у тилу, відповідно, росіяни пригнічені.
“Спеціальна операція” раптово виявилася для них повноцінною війною, і вони втрачають не лише життя людей, на яких їм байдуже, а й цілі райони з десятками населених пунктів. Ціна війни швидко зростає, залишки репутації зникають”, – сказав радник глави ОП.
Він зазначив, що Україна ще далека від справедливого миру.
“Жодні втрати – поки що – не змінюють наміру кремля знищити українську державність і націю. Але Україна свій черговий хід зробила. Тепер час докластися нашим союзникам”, – зазначив він.
e-mail: [email protected]
Ідеї оформлення, стиль та весь зміст сайту www.capital.ua є об'єктом авторського права та охороняються законом. Будь-яке використання матеріалів сайту допускається тільки при дотриманні правил передруку і за наявності гіперпосилання на www.capital.ua. Дозволяється використання тільки матеріалів, що знаходяться у відкритому доступі і лише за умови посилання та/або прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання на безпосередню адресу матеріалу на www.capital.ua www.capital.ua /a>. Посилання/гіперпосилання має бути розміщене в підзаголовку або першому абзаці матеріалу. Розмір шрифту посилання або гіперпосилання не повинен бути меншим за шрифт тексту використовуваного матеріалу. Будь-яке використання матеріалів, які знаходяться у закритому доступі та доступні лише зареєстрованим користувачам, допускається лише за попереднім письмовим дозволом правовласника. Категорично заборонено передрук, копіювання, відтворення, зміну або інше використання матеріалів, опублікованих з позначкою в рамках угоди про синдикацію з Financial Times Limited. Використання матеріалів, які містять посилання на агентства France-Presse, Reuters, Інтерфакс-Україна, Українські новини, УНІАН суворо заборонено. Матеріали, позначені знаком публікуються на правах реклами.
Всі права захищені. © 2012 - 2023