За розкручуванням теми про "українську ядерну бомбу" стоїть небажання Заходу застосувати проти російської імперії по-справжньому руйнівну зброю у вигляді наджорстких обмежень.
Про це повідомив радник очільника Офісу президента Михайло Подоляк у Telegram.
Він зауважив, що створення Україною ядерної бомби суттєво не змінить ситуацію на фронті, а тому й займатися цим немає сенсу.
"Про чергові спекуляції… Важливо не плутати поняття "ядерна зброя" і "оптимальна опція стримування". Така зброя, навіть якби Україна змогла її в осяжному майбутньому створити (а про це взагалі не йдеться), не може стримати імперію з другим за розміром ядерним арсеналом у світі. Це ж зрозуміло. Розмовами про "українську бомбу", якої не існує, банально намагаються затушувати небажання Заходу застосувати проти російської імперії по-справжньому руйнівну зброю. Вона зовсім не секретна", - повідомив Подоляк.
На його переконання, впливають на ситуацію на фронті кількість зброї, "дальність" та наявність усіх неформальних дозволів на використання озброєння.
Руйнівною зброєю може стати також суворе дотримання наявних санкцій, їхнє розширення на експорт нафти й газу, передання Україні заморожених у Європі російських активів, припинення постачання через треті країни до РФ компонентів та обладнання для військового виробництва, введення санкцій проти широкого списку російських чиновників, промисловців і пропагандистів війни.
"Це ізоляція агресора замість безлічі сигналів про бажання вступити з ним у переговори. Чому світ спокійно сприймає знищення українських міст, але не готовий навіть обговорювати знищення економічної основи російського мілітаризму, яке можна реалізувати без жодного пострілу?", - поставив риторичне запитання радник глави Офісу президента.
e-mail: [email protected]
Ідеї оформлення, стиль та весь зміст сайту www.capital.ua є об'єктом авторського права та охороняються законом. Будь-яке використання матеріалів сайту допускається тільки при дотриманні правил передруку і за наявності гіперпосилання на www.capital.ua. Дозволяється використання тільки матеріалів, що знаходяться у відкритому доступі і лише за умови посилання та/або прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання на безпосередню адресу матеріалу на www.capital.ua www.capital.ua /a>. Посилання/гіперпосилання має бути розміщене в підзаголовку або першому абзаці матеріалу. Розмір шрифту посилання або гіперпосилання не повинен бути меншим за шрифт тексту використовуваного матеріалу. Будь-яке використання матеріалів, які знаходяться у закритому доступі та доступні лише зареєстрованим користувачам, допускається лише за попереднім письмовим дозволом правовласника. Категорично заборонено передрук, копіювання, відтворення, зміну або інше використання матеріалів, опублікованих з позначкою в рамках угоди про синдикацію з Financial Times Limited. Використання матеріалів, які містять посилання на агентства France-Presse, Reuters, Інтерфакс-Україна, Українські новини, УНІАН суворо заборонено. Матеріали, позначені знаком публікуються на правах реклами.
Всі права захищені. © 2012 - 2023