Понад 40% озброєння українських військових - це зброя вітчизняного виробництва. Українські системи не поступаються іноземним і створюються під реальні потреби війни.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на керівника ГУР Міноборони Кирила Буданова в Telegram.
Буданов привітав українських зброярів з професійним святом, яке відзначають 13 квітня.
"Українські зброярі - ковалі перемоги, фахівці, які точним інженерним розрахунком створюють силу, що диктує правила гри на полі бою. Саме їхні розробки дозволяють воєнній розвідці діяти точно, рішуче й на випередження", - зазначив начальник ГУР.
Він наголосив, що сучасна українська зброя - це синтез винахідливості, бойового досвіду та неймовірної адаптивності. Вітчизняне озброєння не просто не поступається іноземному, але й створюються під потреби війни, змінюючись разом із її перебігом.
Буданов заявив, що морські дрони MAGURA V5 стали символом нової епохи морських операцій. Вони дали змогу завдавати потужних ударів по ворожому флоту там, де раніше це вважалося неможливим - навіть у портах та на рейдах.
Ударні безпілотники "Лютий" та "Бобер" діють у ворожому тилу, артилерійські системи "Богдана" забезпечують маневреність і вогневу могутність у найгарячіших точках фронту, а дрони "Сич" і "Рубака" дають змогу бачити і уражати ворога на глибину десятків кілометрів.
"Сьогодні понад 40% озброєння Сил оборони - це продукція українського виробництва. Це показник того, що Україна спроможна бути цінним оборонним партнером демократичного світу. У час, коли кордони Європи знову стали лініями фронту, саме українська зброя стала щитом для безпеки всієї європейської спільноти", - наголосив Буданов.
e-mail: ad@capital.ua
Ідеї оформлення, стиль та весь зміст сайту www.capital.ua є об'єктом авторського права та охороняються законом. Будь-яке використання матеріалів сайту допускається тільки при дотриманні правил передруку і за наявності гіперпосилання на www.capital.ua. Дозволяється використання тільки матеріалів, що знаходяться у відкритому доступі і лише за умови посилання та/або прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання на безпосередню адресу матеріалу на www.capital.ua www.capital.ua /a>. Посилання/гіперпосилання має бути розміщене в підзаголовку або першому абзаці матеріалу. Розмір шрифту посилання або гіперпосилання не повинен бути меншим за шрифт тексту використовуваного матеріалу. Будь-яке використання матеріалів, які знаходяться у закритому доступі та доступні лише зареєстрованим користувачам, допускається лише за попереднім письмовим дозволом правовласника. Категорично заборонено передрук, копіювання, відтворення, зміну або інше використання матеріалів, опублікованих з позначкою в рамках угоди про синдикацію з Financial Times Limited. Використання матеріалів, які містять посилання на агентства France-Presse, Reuters, Інтерфакс-Україна, Українські новини, УНІАН суворо заборонено. Матеріали, позначені знаком публікуються на правах реклами.
Всі права захищені. © 2012 - 2023