«Газпром» пересмотрел конфигурацию газопроводной системы «Турецкий поток» — она может оказаться в два, а то и в четыре раза меньше ранее заявленного формата из четырех ниток на 63 млрд кубометров в год.
Об этом сообщает Капитал со ссылкой на Агентство газовой информации источники в отрасли.
Отмечается, что теперь в «Газпроме» настроены строить минимум одну — максимум две нитки черноморской магистрали.
Напомним, в июне «Газпром» дал команду подрядчикам на «Южном коридоре» завершить начатые работы, но не начинать работу на новых объектах, отменил новые тендеры на «Южном коридоре» на 55,5 млрд рублей и разорвал контракт с нанятой для строительства первой нитки морского газопровода итальянской Saipem.
«Газпром» уже построил половину «Южного коридора» — его «западный маршрут». Его мощностей достаточно чтобы заполнить две нитки «Южного потока».
Ранее источник в Минэнерго сообщил журналистам, что российская сторона предложила Турции для начала подписать межправсоглашение не по четырем, а по одной нитке «Турецкого потока».
Напомним, дочерняя компания немецкого концерна BASF — Wintershall — совместно с российским газовым монополистом «Газпром» планирует присоединиться к развитию газопровода «Северный поток» в обход Украины.
e-mail: [email protected]
Ідеї оформлення, стиль та весь зміст сайту www.capital.ua є об'єктом авторського права та охороняються законом. Будь-яке використання матеріалів сайту допускається тільки при дотриманні правил передруку і за наявності гіперпосилання на www.capital.ua. Дозволяється використання тільки матеріалів, що знаходяться у відкритому доступі і лише за умови посилання та/або прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання на безпосередню адресу матеріалу на www.capital.ua www.capital.ua /a>. Посилання/гіперпосилання має бути розміщене в підзаголовку або першому абзаці матеріалу. Розмір шрифту посилання або гіперпосилання не повинен бути меншим за шрифт тексту використовуваного матеріалу. Будь-яке використання матеріалів, які знаходяться у закритому доступі та доступні лише зареєстрованим користувачам, допускається лише за попереднім письмовим дозволом правовласника. Категорично заборонено передрук, копіювання, відтворення, зміну або інше використання матеріалів, опублікованих з позначкою в рамках угоди про синдикацію з Financial Times Limited. Використання матеріалів, які містять посилання на агентства France-Presse, Reuters, Інтерфакс-Україна, Українські новини, УНІАН суворо заборонено. Матеріали, позначені знаком публікуються на правах реклами.
Всі права захищені. © 2012 - 2023