Германия готовит несколько инвестиционных проектов по Украине, которые будут касаться хранения водорода и промышленности. Таким образом Берлин хочет убедить США передать право на достройку газопровода «Северный поток-2» в обмен на масштабную финансовую поддержку нашей страны. Об этом со ссылкой на собственные источники пишет издание Handelsblatt.
В ЕС есть план, согласно которому он станет климатически нейтральным. Именно к этому Германия стремится присоединить Украину.
Есть информация, что первый такой проект уже согласован. Касается он электролизера, который расщеплять воду на кислород и водород. Его могут установить в Мариуполе на заводе «Метинвест».
Также Германия планирует сотрудничество с Украиной в ІТ-сфере. Возможен и тот вариант, что немецкое автопроизводство перенесут из дочерних компаний Азии в Украину.
Для этого всего США должны отказаться от своих санкций против «Северного потока-2».
e-mail: [email protected]
Ідеї оформлення, стиль та весь зміст сайту www.capital.ua є об'єктом авторського права та охороняються законом. Будь-яке використання матеріалів сайту допускається тільки при дотриманні правил передруку і за наявності гіперпосилання на www.capital.ua. Дозволяється використання тільки матеріалів, що знаходяться у відкритому доступі і лише за умови посилання та/або прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання на безпосередню адресу матеріалу на www.capital.ua www.capital.ua /a>. Посилання/гіперпосилання має бути розміщене в підзаголовку або першому абзаці матеріалу. Розмір шрифту посилання або гіперпосилання не повинен бути меншим за шрифт тексту використовуваного матеріалу. Будь-яке використання матеріалів, які знаходяться у закритому доступі та доступні лише зареєстрованим користувачам, допускається лише за попереднім письмовим дозволом правовласника. Категорично заборонено передрук, копіювання, відтворення, зміну або інше використання матеріалів, опублікованих з позначкою в рамках угоди про синдикацію з Financial Times Limited. Використання матеріалів, які містять посилання на агентства France-Presse, Reuters, Інтерфакс-Україна, Українські новини, УНІАН суворо заборонено. Матеріали, позначені знаком публікуються на правах реклами.
Всі права захищені. © 2012 - 2023