У парламентському комітеті з питань національної безпеки, оборони та розвідки розглядають можливість усунення бюрократичних процедур під час вручення повісток військовозобов'язаним, повідомив член комітету Федір Веніславський (фракція "Слуга народу").
"Ми розглядаємо на сьогодні на рівні комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки, у парламенті загалом, удосконалення законодавчих підстав для того, щоб територіальні центри комплектування та соціальної підтримки могли більш системно і менш конфліктно вручати ці повістки", - сказав Веніславський в ефірі національного телемарафону в середу.
Він нагадав, що Кримінальний і Цивільний процесуальні кодекси передбачають можливість повідомляти про час судового засідання "через різні меседжі в телефоні". На думку Веніславського, такий механізм можна використовувати і стосовно військовозобов'язаних.
"База телефонних номерів усіх військовозобов'язаних до війни... була практично повністю сформована. І ми можемо щонайменше повідомити, що такому-то громадянину необхідно прибути в територіальний (центр - ІФ-У). Ми розглядаємо таку можливість - усунути бюрократичні процедури і змусити військовозобов'язаних усе-таки стати на військовий облік, як того вимагають Конституція і закони України", - зазначив Веніславський.
За словами народного депутата, технічна можливість перевірити, що адресату повідомлення доставлено, існує.
e-mail: [email protected]
Ідеї оформлення, стиль та весь зміст сайту www.capital.ua є об'єктом авторського права та охороняються законом. Будь-яке використання матеріалів сайту допускається тільки при дотриманні правил передруку і за наявності гіперпосилання на www.capital.ua. Дозволяється використання тільки матеріалів, що знаходяться у відкритому доступі і лише за умови посилання та/або прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання на безпосередню адресу матеріалу на www.capital.ua www.capital.ua /a>. Посилання/гіперпосилання має бути розміщене в підзаголовку або першому абзаці матеріалу. Розмір шрифту посилання або гіперпосилання не повинен бути меншим за шрифт тексту використовуваного матеріалу. Будь-яке використання матеріалів, які знаходяться у закритому доступі та доступні лише зареєстрованим користувачам, допускається лише за попереднім письмовим дозволом правовласника. Категорично заборонено передрук, копіювання, відтворення, зміну або інше використання матеріалів, опублікованих з позначкою в рамках угоди про синдикацію з Financial Times Limited. Використання матеріалів, які містять посилання на агентства France-Presse, Reuters, Інтерфакс-Україна, Українські новини, УНІАН суворо заборонено. Матеріали, позначені знаком публікуються на правах реклами.
Всі права захищені. © 2012 - 2023