Компанія "Укргідроенерго" вирішила відновити 1 ГВт генерації електроенергії до зими та побудувати ще 2,5 ГВт потужностей у майбутньому, оскільки близько 45% потужностей було знищено російськими військами.
Про це повідомили у пресслужбі компанії.
Від початку повномасштабного вторгнення станції "Укргідроенерго" зазнали 118 ракетних ударів. Наразі компанія має короткострокові плани на інтенсивне відновлення 1000 МВт потужностей, що є необхідним для нормального проходження осінньо-зимового періоду.
У довгострокових планах передбачено будівництво 2500 МВт нових потужностей, включаючи добудову Дністровської ГАЕС та будівництво Канівської ГАЕС. Важливим проектом є також відбудова Каховської ГЕС.
Компанія активізує співпрацю з міжнародними партнерами для якнайшвидшого відновлення енергетичної інфраструктури та накопичує водні ресурси для підтримки енергосистеми у важкі місяці.
Фахівці "Укргідроенерго" постійно аналізують поточну ситуацію в енергосистемі для прийняття обґрунтованих рішень щодо подальших дій. Попри складні умови, українська гідроенергетика робить усе можливе для забезпечення стабільного енергопостачання взимку.
Додамо, наразі компанія "Укргідроенерго" підготувала проєкт тимчасового гідровузла на місці знищеної росіянами Каховської гідроелектростанції. В "Укргідроенерго" пояснили, що важливо відновити греблю Каховської ГЕС - якщо цього не зробити, то територія колишнього Каховського водосховища залишиться болотистою місцевістю.
e-mail: [email protected]
Ідеї оформлення, стиль та весь зміст сайту www.capital.ua є об'єктом авторського права та охороняються законом. Будь-яке використання матеріалів сайту допускається тільки при дотриманні правил передруку і за наявності гіперпосилання на www.capital.ua. Дозволяється використання тільки матеріалів, що знаходяться у відкритому доступі і лише за умови посилання та/або прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання на безпосередню адресу матеріалу на www.capital.ua www.capital.ua /a>. Посилання/гіперпосилання має бути розміщене в підзаголовку або першому абзаці матеріалу. Розмір шрифту посилання або гіперпосилання не повинен бути меншим за шрифт тексту використовуваного матеріалу. Будь-яке використання матеріалів, які знаходяться у закритому доступі та доступні лише зареєстрованим користувачам, допускається лише за попереднім письмовим дозволом правовласника. Категорично заборонено передрук, копіювання, відтворення, зміну або інше використання матеріалів, опублікованих з позначкою в рамках угоди про синдикацію з Financial Times Limited. Використання матеріалів, які містять посилання на агентства France-Presse, Reuters, Інтерфакс-Україна, Українські новини, УНІАН суворо заборонено. Матеріали, позначені знаком публікуються на правах реклами.
Всі права захищені. © 2012 - 2023