НАТО активно вивчає застосування морських дронів. Ця розробка команди Малюка повністю змінила уявлення про сучасну війну на морі. Про це пише політолог Тарас Загородній.
Експерт підкреслює, що морські дрони СБУ змінили ситуацію на Чорному морі на користь нашої держави.
«Українська розробка випередила свій час, і саме тому методику її застосування зараз вивчають провідні спецслужби, флоти і армії всього світу. Успішні атаки на Кримський міст та на десятки кораблів рф довели ефективність нашої стратегії і тактики», - вважає політолог.
Загородній також робить акцент на фінансовій стороні справи.
«Морські дрони в сотні разів дешевше кораблів чф рф. Однак це не завадило саме дронам кардинально змінити ситуацію на Чорному морі. Причому коли ми говоримо про розробку СБУ, то Sea Baby - це не просто дрон, а багатоцільова платформа, яка також може виконувати дистанційне мінування та стріляти із системи залпового вогню «Град», - повідомляє експерт.
«Днями про морські дрони написала The Wall Street Journal. Кинулась у око цитата інженерів-розробників з СБУ:
«Ми робимо багато речей, які не робив ніхто у світі».
Судячи з того, наскільки активно у північно-атлантичному альянсі взялись вивчати морські дрони, у українських інженерів на цей раз є всі підстави для подібних заяв», - резюмує політолог.
e-mail: [email protected]
Ідеї оформлення, стиль та весь зміст сайту www.capital.ua є об'єктом авторського права та охороняються законом. Будь-яке використання матеріалів сайту допускається тільки при дотриманні правил передруку і за наявності гіперпосилання на www.capital.ua. Дозволяється використання тільки матеріалів, що знаходяться у відкритому доступі і лише за умови посилання та/або прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання на безпосередню адресу матеріалу на www.capital.ua www.capital.ua /a>. Посилання/гіперпосилання має бути розміщене в підзаголовку або першому абзаці матеріалу. Розмір шрифту посилання або гіперпосилання не повинен бути меншим за шрифт тексту використовуваного матеріалу. Будь-яке використання матеріалів, які знаходяться у закритому доступі та доступні лише зареєстрованим користувачам, допускається лише за попереднім письмовим дозволом правовласника. Категорично заборонено передрук, копіювання, відтворення, зміну або інше використання матеріалів, опублікованих з позначкою в рамках угоди про синдикацію з Financial Times Limited. Використання матеріалів, які містять посилання на агентства France-Presse, Reuters, Інтерфакс-Україна, Українські новини, УНІАН суворо заборонено. Матеріали, позначені знаком публікуються на правах реклами.
Всі права захищені. © 2012 - 2023