російський диктатор володимир путін віддав контроль над Маріупольським металургійним комбінатом імені Ілліча близьким до рамзана кадирова людям. Вони розграбовують комбінат.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на The Wall Street Journal.
Як пише видання, серед тих хто наразі контролює комбінат є особа, на ім'я руслан геремеєв.
Він, а також заступник голови міністерства будівництва і ЖКГ Чечні вахіт геремеєв являються родичами сенатора сулеймана геремеєва, соратника кадирова. При цьому , половину акцій OOO "ММК Ілліча", який наразі контролює завод, отримав його син валід.
За даними WSJ, наразі повним ходом йде розграбування комбінату. Зокрема, звідти часто виїжджають вантажівки з прокатними виробами. Вони вирушають у бік росії.
Також росіяни повністю демонтували і відправили в рф виробничу лінію вартістю 220 млн доларів. Вона була встановлена на комбінаті незадовго до повномасштабного вторгнення.
Як пише ЗМІ, ще осінню 2022 року московська торгова компанія вивезла із заводу сталевої продукції на 380 тисяч доларів. Також відомо, що деякі російські компанії регулярно продавали вугілля та іншу продукцію, що залишилися на заводі.
А вже на початку січня 2023 року в Узбекистан було експортовано партію металовиробів на 50 тисяч доларів.
Пізніше частка валіда корчагіна перейшла до іншої людини, але її також пов'язують з рамзаном кадировим, - керівника московського бійцівського клубу "ахмат" алаша дадашова. При цьому геремеєви й надалі займаються заводом.
Зокрема, вахіт геремеєв розповідав російським ЗМІ про те, що на заводі було багато трупів, а все було заміновано. За його словами, він закохався в завод і "вже майже став металургом". Він планує відновити його роботу до 2026 року.
e-mail: [email protected]
Ідеї оформлення, стиль та весь зміст сайту www.capital.ua є об'єктом авторського права та охороняються законом. Будь-яке використання матеріалів сайту допускається тільки при дотриманні правил передруку і за наявності гіперпосилання на www.capital.ua. Дозволяється використання тільки матеріалів, що знаходяться у відкритому доступі і лише за умови посилання та/або прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання на безпосередню адресу матеріалу на www.capital.ua www.capital.ua /a>. Посилання/гіперпосилання має бути розміщене в підзаголовку або першому абзаці матеріалу. Розмір шрифту посилання або гіперпосилання не повинен бути меншим за шрифт тексту використовуваного матеріалу. Будь-яке використання матеріалів, які знаходяться у закритому доступі та доступні лише зареєстрованим користувачам, допускається лише за попереднім письмовим дозволом правовласника. Категорично заборонено передрук, копіювання, відтворення, зміну або інше використання матеріалів, опублікованих з позначкою в рамках угоди про синдикацію з Financial Times Limited. Використання матеріалів, які містять посилання на агентства France-Presse, Reuters, Інтерфакс-Україна, Українські новини, УНІАН суворо заборонено. Матеріали, позначені знаком публікуються на правах реклами.
Всі права захищені. © 2012 - 2023