Кабинет министров Украины уволил Михаила Пасечника с должности председателя Государственной службы Украины по лекарственным средствам. Об этом сообщает Капитал со ссылкой на УНН.
«Уволить Пасечника Михаила Францевича с должности председателя Государственной службы Украины по лекарственным средствам по соглашению сторон (пункт 1 части первой статьи 36 Кодекса законов о труде Украины)», — говорится в соответствующем распоряжении Кабинета министров Украины № 149-р от 4 марта 2015.
Напомним, что Гослекслужба так и не выполнила решение суда, которым приказ министра здравоохранения об отмене регистрации украинского препарата против гепатита С «Альфапег» признан незаконным и отменен. Об этом свидетельствует отсутствие соответствующей информации как на официальном сайте Гослекслужбы, так и в профильном издании службы «Амплитуда».
Ранее председатель Гослекслужбы М.Пасечник прошел люстрационную проверку.
e-mail: ad@capital.ua
Ідеї оформлення, стиль та весь зміст сайту www.capital.ua є об'єктом авторського права та охороняються законом. Будь-яке використання матеріалів сайту допускається тільки при дотриманні правил передруку і за наявності гіперпосилання на www.capital.ua. Дозволяється використання тільки матеріалів, що знаходяться у відкритому доступі і лише за умови посилання та/або прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання на безпосередню адресу матеріалу на www.capital.ua www.capital.ua /a>. Посилання/гіперпосилання має бути розміщене в підзаголовку або першому абзаці матеріалу. Розмір шрифту посилання або гіперпосилання не повинен бути меншим за шрифт тексту використовуваного матеріалу. Будь-яке використання матеріалів, які знаходяться у закритому доступі та доступні лише зареєстрованим користувачам, допускається лише за попереднім письмовим дозволом правовласника. Категорично заборонено передрук, копіювання, відтворення, зміну або інше використання матеріалів, опублікованих з позначкою в рамках угоди про синдикацію з Financial Times Limited. Використання матеріалів, які містять посилання на агентства France-Presse, Reuters, Інтерфакс-Україна, Українські новини, УНІАН суворо заборонено. Матеріали, позначені знаком публікуються на правах реклами.
Всі права захищені. © 2012 - 2023