Аналитики Минсельхоза США (USDA) в своем июньском отчете повысили оценку мирового производства пшеницы в сезоне 2016/17 с 727 до 730,8 млн тонн, что уступает лишь результату сезона-2015/16 (734,2 млн тонн), являясь вторым по величине урожаем зерновой за всю историю, информирует Капитал со ссылкой на «Агравери».
В частности, повышающие корректировки коснулись Россию, для которой прогноз валового сбора зерновой озвучивается на рекордно высоком уровне — 64 млн тонн. В странах Европейского союза производство пшеницы станет вторым по величине — 157,5 млн тонн.
Рассматриваемый показатель был повышен для США — до 56,5 млн тонн. При этом, для Бразилии прогноз валового сбора зерновой был понижен — до 5,3 млн тонн.
Прогноз конечных запасов пшеницы в мире в сезоне 2016/17 был повышен до рекордных 257,8 млн тонн против озвученных в прошлом месяце 257,3 млн тонн, что значительно превышает показатель в предыдущем сезоне (243 млн тонн).
e-mail: [email protected]
Ідеї оформлення, стиль та весь зміст сайту www.capital.ua є об'єктом авторського права та охороняються законом. Будь-яке використання матеріалів сайту допускається тільки при дотриманні правил передруку і за наявності гіперпосилання на www.capital.ua. Дозволяється використання тільки матеріалів, що знаходяться у відкритому доступі і лише за умови посилання та/або прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання на безпосередню адресу матеріалу на www.capital.ua www.capital.ua /a>. Посилання/гіперпосилання має бути розміщене в підзаголовку або першому абзаці матеріалу. Розмір шрифту посилання або гіперпосилання не повинен бути меншим за шрифт тексту використовуваного матеріалу. Будь-яке використання матеріалів, які знаходяться у закритому доступі та доступні лише зареєстрованим користувачам, допускається лише за попереднім письмовим дозволом правовласника. Категорично заборонено передрук, копіювання, відтворення, зміну або інше використання матеріалів, опублікованих з позначкою в рамках угоди про синдикацію з Financial Times Limited. Використання матеріалів, які містять посилання на агентства France-Presse, Reuters, Інтерфакс-Україна, Українські новини, УНІАН суворо заборонено. Матеріали, позначені знаком публікуються на правах реклами.
Всі права захищені. © 2012 - 2023