В ОРДЛО начался неконтролируемый процесс затопления захваченных боевиками украинских антрацитовых шахт, заявил заместитель министра по вопросам временно оккупированных территорий и внутренне перемещенных лиц Украины Георгий Тука в эфире «5 канала».
«Та пресловутая „блокада“ привела к тому, нравится это кому-то или нет, что примерно 50 предприятий — мы потеряли контроль над ними. Все антрацитовые шахты остановлены, и начался неконтролируемый процесс затопления», — сказал Тука.
По его словам, он часто получает доклады о подобных происшествиях на территории ОРДЛО.
«Я вчера получил доклад с грифом, иногда даже два раза в неделю я получаю такие доклады», — рассказал замминистра.
Он также добавил, что конкурентоспособные предприятия взяты под контроль «компаниями, которые принадлежат Курченко».
Напомним, ранее министр по вопросам временно оккупированных территорий и внутренне перемещенных лиц Украины Вадим Черныш заявлял, что на неподконтрольных территориях Донбасса сложилась критическая ситуация с затопленными боевиками шахтами.
Он призвал в кратчайшие сроки провести экологический мониторинг на Донбассе, чтобы определить основные проблемы и в краткосрочной перспективе, а также при поддержке профильных министерств реализовать меры, направленные на восстановление экологической сферы на востоке Украины.
e-mail: [email protected]
Ідеї оформлення, стиль та весь зміст сайту www.capital.ua є об'єктом авторського права та охороняються законом. Будь-яке використання матеріалів сайту допускається тільки при дотриманні правил передруку і за наявності гіперпосилання на www.capital.ua. Дозволяється використання тільки матеріалів, що знаходяться у відкритому доступі і лише за умови посилання та/або прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання на безпосередню адресу матеріалу на www.capital.ua www.capital.ua /a>. Посилання/гіперпосилання має бути розміщене в підзаголовку або першому абзаці матеріалу. Розмір шрифту посилання або гіперпосилання не повинен бути меншим за шрифт тексту використовуваного матеріалу. Будь-яке використання матеріалів, які знаходяться у закритому доступі та доступні лише зареєстрованим користувачам, допускається лише за попереднім письмовим дозволом правовласника. Категорично заборонено передрук, копіювання, відтворення, зміну або інше використання матеріалів, опублікованих з позначкою в рамках угоди про синдикацію з Financial Times Limited. Використання матеріалів, які містять посилання на агентства France-Presse, Reuters, Інтерфакс-Україна, Українські новини, УНІАН суворо заборонено. Матеріали, позначені знаком публікуються на правах реклами.
Всі права захищені. © 2012 - 2023
Да забыть об этих шахтах как об страшном сне и двигаться дальше.
Ще задовго до московитської агресії було відомо, що енергії з вугілля донбаських шахт отримується менше, ніж витрачається для їх утримання в робочому стані, а різниця дотується державними субсидіями. Прибутковими були лише копанки за рахунок нехтування технікою безпеки і негативними екологічними наслідками, при умові, що вугілля видавалось за добуте в шахтах і на нього отримувались дотації. Вугледобувна галузь на Донбасі зжила себе і існує лише задля легалізації коштів, отриманих від пограбунку держави, на які скупаються державні чиновники, навіть такі "чесні-пречесні".