російський експорт зброї за 10 років впав на 53%, що, ймовірно, пов’язано зі зниженням попиту клієнтів через ризик відповідних санкцій, а також глобальним засудженням відповідальності росії за війну. Також одним із факторів є те, що рф надає пріоритет обладнання своїх сил для операцій в Україні через безперервні втрати на полі бою.
Про це ідеться у новому звіті Міноборони Великої Британії на основі розвідданих, пише УНН.
Як зазнають у британській розвідці, за даними дослідження Стокгольмського міжнародного інституту дослідження проблем миру російський експорт зброї впав на 53% між періодами 2014-2018 роках та 2019-2023 роках.
росія опустилася з другого на третє місце у світовому рейтингу експорту зброї. Минулого року обсяг експорту російської зброї був на 52% меншим, ніж у 2022 році. У 2023 році лише 12 країн отримали основне російське озброєння порівняно з 31 країною у 2019 році.
«Зменшення, ймовірно, пов’язане з декількома факторами, зокрема тим, що росія надає пріоритет обладнання для операцій в Україні через безперервні втрати на полі бою, а також зниження попиту клієнтів через ризик відповідних санкцій і глобальне засудження відповідальності росії за війну», - зазначають розвідці.
e-mail: [email protected]
Ідеї оформлення, стиль та весь зміст сайту www.capital.ua є об'єктом авторського права та охороняються законом. Будь-яке використання матеріалів сайту допускається тільки при дотриманні правил передруку і за наявності гіперпосилання на www.capital.ua. Дозволяється використання тільки матеріалів, що знаходяться у відкритому доступі і лише за умови посилання та/або прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання на безпосередню адресу матеріалу на www.capital.ua www.capital.ua /a>. Посилання/гіперпосилання має бути розміщене в підзаголовку або першому абзаці матеріалу. Розмір шрифту посилання або гіперпосилання не повинен бути меншим за шрифт тексту використовуваного матеріалу. Будь-яке використання матеріалів, які знаходяться у закритому доступі та доступні лише зареєстрованим користувачам, допускається лише за попереднім письмовим дозволом правовласника. Категорично заборонено передрук, копіювання, відтворення, зміну або інше використання матеріалів, опублікованих з позначкою в рамках угоди про синдикацію з Financial Times Limited. Використання матеріалів, які містять посилання на агентства France-Presse, Reuters, Інтерфакс-Україна, Українські новини, УНІАН суворо заборонено. Матеріали, позначені знаком публікуються на правах реклами.
Всі права захищені. © 2012 - 2023