Українське командування вважає малоймовірною можливість захоплення Курської атомної електростанції частинами Сил оборони України, які зараз ведуть бої на території російського регіону.
Про це британське видання The Economist повідомило з посиланням на власні джерела.
Видання звертає увагу, що протягом останніх двох днів російські пропагандисти та військові блогери припускають, що метою ЗСУ в Курській області може бути атомна електростанція.
За словами росіян, взяття Україною під контроль Курської АЕС могло б стати кроком у відповідь на окупацію армією рф Запорізької АЕС у 2022 році.
Неназваний співрозмовник The Economist у Генеральному штабі ЗСУ назвав малоймовірним захоплення українськими частинами Курської АЕС.
"Без належним чином організованих сил ви повторите помилки, які росіяни зробили на північ від Києва 2022 року. Ми відрізали їх від лінії фронту, і вони стали легкою здобиччю", — наводить видання слова співрозмовника.
Механізовані підрозділи, які Україна задіяла для операції в Курській області, потребують багато пального та технічного обслуговування.
Джерело видання в розвідці сказало, що більш реальною метою може бути створення незручної для кремля "буферної зони", подібно до спроб росії створити таку зону на півночі Харківської області.
"росія намагалася підготувати міцну позицію. Але тепер вони в повній дупі, тому що не можуть захистити свою власну територію", — підкреслив співрозмовник.
Видання зазначає, що утримання цієї території Україною стало б публічним ляпасом російському диктатору володимиру путіну.
Крім того, позитивні новини, які третій день надходять з Курської області, відіграють важливу роль для настрою українського суспільства.
e-mail: [email protected]
Ідеї оформлення, стиль та весь зміст сайту www.capital.ua є об'єктом авторського права та охороняються законом. Будь-яке використання матеріалів сайту допускається тільки при дотриманні правил передруку і за наявності гіперпосилання на www.capital.ua. Дозволяється використання тільки матеріалів, що знаходяться у відкритому доступі і лише за умови посилання та/або прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання на безпосередню адресу матеріалу на www.capital.ua www.capital.ua /a>. Посилання/гіперпосилання має бути розміщене в підзаголовку або першому абзаці матеріалу. Розмір шрифту посилання або гіперпосилання не повинен бути меншим за шрифт тексту використовуваного матеріалу. Будь-яке використання матеріалів, які знаходяться у закритому доступі та доступні лише зареєстрованим користувачам, допускається лише за попереднім письмовим дозволом правовласника. Категорично заборонено передрук, копіювання, відтворення, зміну або інше використання матеріалів, опублікованих з позначкою в рамках угоди про синдикацію з Financial Times Limited. Використання матеріалів, які містять посилання на агентства France-Presse, Reuters, Інтерфакс-Україна, Українські новини, УНІАН суворо заборонено. Матеріали, позначені знаком публікуються на правах реклами.
Всі права захищені. © 2012 - 2023