Близько 60% іноземних частин, знайдених у російській зброї на полі бою в Україні, надходять через Китай.
Про це повідомив радник президента України Владислав Власюк у Брюсселі, пишуть Reuters.
За словами Власюка, попри санкції Заходу, російська федерація й надалі забезпечує своє військо західними мікрочипами і напівпровідниками.
Китай є основним постачальником іноземних частин зброї до рф, сказав Власюк.
рф також купила тисячі безпілотників в Ірану.
"Якщо взяти всі звичайні типи зброї та порахувати компоненти іноземного виробництва - близько 60 відсотків буде надходити з Китаю. У нас були тривалі переговори з деякими виробниками щодо цього", - сказав радник президента України.
За його словами, компоненти у російському озброєнні також походять із США, Нідерландів, Японії, Ірландії, Швейцарії та інших західних країн.
Власюк сказав, що Україна знайшла низку передових чіпів американських компаній, таких як Analog Devices, Texas Instruments, Xilinx, що належить AMD, Cypress Semiconductor, що належить німецькій Infineon, і Altera, дочірня компанія Intel.
Згідно з документами, показаними журналістам Власюком, деякі вироби були виготовлені понад 10 років тому, а інші - минулого року.
e-mail: [email protected]
Ідеї оформлення, стиль та весь зміст сайту www.capital.ua є об'єктом авторського права та охороняються законом. Будь-яке використання матеріалів сайту допускається тільки при дотриманні правил передруку і за наявності гіперпосилання на www.capital.ua. Дозволяється використання тільки матеріалів, що знаходяться у відкритому доступі і лише за умови посилання та/або прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання на безпосередню адресу матеріалу на www.capital.ua www.capital.ua /a>. Посилання/гіперпосилання має бути розміщене в підзаголовку або першому абзаці матеріалу. Розмір шрифту посилання або гіперпосилання не повинен бути меншим за шрифт тексту використовуваного матеріалу. Будь-яке використання матеріалів, які знаходяться у закритому доступі та доступні лише зареєстрованим користувачам, допускається лише за попереднім письмовим дозволом правовласника. Категорично заборонено передрук, копіювання, відтворення, зміну або інше використання матеріалів, опублікованих з позначкою в рамках угоди про синдикацію з Financial Times Limited. Використання матеріалів, які містять посилання на агентства France-Presse, Reuters, Інтерфакс-Україна, Українські новини, УНІАН суворо заборонено. Матеріали, позначені знаком публікуються на правах реклами.
Всі права захищені. © 2012 - 2023