З початку року держава придбала товарів через Prozorro Market на загальну суму понад 30 млрд грн, заощадивши при цьому 3 млрд грн.
Про це під час національного форуму «Prozorro Market: win-win для держави та бізнесу» повідомила перша віцепрем’єр-міністерка - міністерка економіки України Юлія Свириденко, передає Укрінформ з посиланням на ДУ «Професійні закупівлі».
«Головний показник ефективності Prozorro Market — це безумовно економія для держави. Від початку цього року через каталог вдалося закупити товарів на понад 30 млрд грн. Загалом за час роботи інструменту загальна сума закупівель становить 42 млрд грн. А цифра економії від початку існування інструменту становить понад 6 млрд грн», - зазначила Свириденко.
Зокрема, на закупівлях через Prozorro Market тільки цього року вдалося заощадити близько 3 млрд грн.
За її словами, такого результату вдалося досягти завдяки вдвічі вищій конкуренції в порівнянні з іншими закупівельними процедурами.
Учасники форуму також обговорили подальший розвиток е-каталогу та української сфери публічних закупівель. За словами заступника директора «Професійних закупівель» з питань розвитку Дмитра Солов’я, на Prozorro Market планується запровадити єдиний електронний документ, який об’єднає готові договори та технічні завдання за принципом конструктора. Буде розширено перелік причин для скарг на недобросовісних постачальників, а також спрощений процес кваліфікації постачальників.
Зазначається, що подальший розвиток Prozorro Market підтримується в межах нового п’ятирічного проєкту «Підтримка цифрової трансформації», що фінансується USAID та UK Dev. Вони засвідчили подальшу підтримку удосконаленню Prozorro Market та впровадженню найкращих закупівельних практик у межах проєкту.
e-mail: [email protected]
Ідеї оформлення, стиль та весь зміст сайту www.capital.ua є об'єктом авторського права та охороняються законом. Будь-яке використання матеріалів сайту допускається тільки при дотриманні правил передруку і за наявності гіперпосилання на www.capital.ua. Дозволяється використання тільки матеріалів, що знаходяться у відкритому доступі і лише за умови посилання та/або прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання на безпосередню адресу матеріалу на www.capital.ua www.capital.ua /a>. Посилання/гіперпосилання має бути розміщене в підзаголовку або першому абзаці матеріалу. Розмір шрифту посилання або гіперпосилання не повинен бути меншим за шрифт тексту використовуваного матеріалу. Будь-яке використання матеріалів, які знаходяться у закритому доступі та доступні лише зареєстрованим користувачам, допускається лише за попереднім письмовим дозволом правовласника. Категорично заборонено передрук, копіювання, відтворення, зміну або інше використання матеріалів, опублікованих з позначкою в рамках угоди про синдикацію з Financial Times Limited. Використання матеріалів, які містять посилання на агентства France-Presse, Reuters, Інтерфакс-Україна, Українські новини, УНІАН суворо заборонено. Матеріали, позначені знаком публікуються на правах реклами.
Всі права захищені. © 2012 - 2023