російській федерації довелося призупинити виробництво нових винищувачів-«невидимок» Су-57 через санкції.
Про це повідомляє The Telegraph.
За даними журналістів, західні санкції не дозволяють росії закуповувати обладнання, яке необхідне для створення цього типу літаків.
Йдеться, зокрема, про атенюатор WA36 та блоки живлення PLR7 60-12 та EA-PS 3150. Ці компоненти є частиною пристрою для калібрування систем зв'язку на Су-57.
Відомо, що ВПК росії поставив перші 10 серійних літаків Su-57 у 2022 році та ще 11 – у 2023 році. При цьому в 2024-му оборонні підприємства росії виробили всього кілька таких літаків.
Зазвичай темпи поставок нових типів винищувачів збільшуються рік за роком, оскільки робітники набувають досвіду, а комплектуючі стають дешевшими за рахунок оптових замовлень. Проте запровадження санкцій допомогло призупинити виробництво та збільшити вартість одного літака.
«Через 14 років після першого польоту цієї моделі в російських ангарах знаходяться трохи більше 30 Su-57, третина з яких – це випробувальні моделі, які потенційно не мають деяких із запланованих електронних систем. Це незначна сила для ВПС», – наголошують у виданні.
e-mail: [email protected]
Ідеї оформлення, стиль та весь зміст сайту www.capital.ua є об'єктом авторського права та охороняються законом. Будь-яке використання матеріалів сайту допускається тільки при дотриманні правил передруку і за наявності гіперпосилання на www.capital.ua. Дозволяється використання тільки матеріалів, що знаходяться у відкритому доступі і лише за умови посилання та/або прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання на безпосередню адресу матеріалу на www.capital.ua www.capital.ua /a>. Посилання/гіперпосилання має бути розміщене в підзаголовку або першому абзаці матеріалу. Розмір шрифту посилання або гіперпосилання не повинен бути меншим за шрифт тексту використовуваного матеріалу. Будь-яке використання матеріалів, які знаходяться у закритому доступі та доступні лише зареєстрованим користувачам, допускається лише за попереднім письмовим дозволом правовласника. Категорично заборонено передрук, копіювання, відтворення, зміну або інше використання матеріалів, опублікованих з позначкою в рамках угоди про синдикацію з Financial Times Limited. Використання матеріалів, які містять посилання на агентства France-Presse, Reuters, Інтерфакс-Україна, Українські новини, УНІАН суворо заборонено. Матеріали, позначені знаком публікуються на правах реклами.
Всі права захищені. © 2012 - 2023