США разрешили Китаю покупать 360 млн баррелей нефти у Ирана на протяжении 180 дней. Об этом сообщает Reuters со ссылкой на источники.
Один из собеседников рассказал агентству, что условия вывода Китаи из-под антииранских санкций включает в себя требование раскрытия контрагентов и методов расчетов.
Напомним, что накануне вступили в силу американские санкции против Ирана, ограничения затронули более 700 физических лиц, компаний, самолетов и судов. Минфин США назвал новые санкции «самыми жесткими».
Однако США временно разрешили Китаю, Индии, Греции, Италии, Турции, Тайвани, Японии и Южной Корее покупать иранскую нефть. По данным Financial Times, странам позволили импортировать ограниченное количество нефти в течение шести месяцев.
e-mail: [email protected]
Ідеї оформлення, стиль та весь зміст сайту www.capital.ua є об'єктом авторського права та охороняються законом. Будь-яке використання матеріалів сайту допускається тільки при дотриманні правил передруку і за наявності гіперпосилання на www.capital.ua. Дозволяється використання тільки матеріалів, що знаходяться у відкритому доступі і лише за умови посилання та/або прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання на безпосередню адресу матеріалу на www.capital.ua www.capital.ua /a>. Посилання/гіперпосилання має бути розміщене в підзаголовку або першому абзаці матеріалу. Розмір шрифту посилання або гіперпосилання не повинен бути меншим за шрифт тексту використовуваного матеріалу. Будь-яке використання матеріалів, які знаходяться у закритому доступі та доступні лише зареєстрованим користувачам, допускається лише за попереднім письмовим дозволом правовласника. Категорично заборонено передрук, копіювання, відтворення, зміну або інше використання матеріалів, опублікованих з позначкою в рамках угоди про синдикацію з Financial Times Limited. Використання матеріалів, які містять посилання на агентства France-Presse, Reuters, Інтерфакс-Україна, Українські новини, УНІАН суворо заборонено. Матеріали, позначені знаком публікуються на правах реклами.
Всі права захищені. © 2012 - 2023