Євросоюз посилить підтримку енергосистеми України, незабаром до країни буде спрямовано близько 5 млн позицій різного обладнання та матеріалів. Про це йшлося на засіданні ради міністрів енергетики країн ЄС, повідомляє Урядовий портал.
У Євросоюзі не сумніваються, що Україна переможе у війні, після чого розпочнеться масштабне відновлення, а ЄС хоче бути партнером цього процесу.
"Європейський Союз вже ухвалив низку рішень щодо підтримки енергетичного сектору України та постачання близько 5 млн позицій різного обладнання та матеріалів. Ми повинні продовжувати цю допомогу. Ми переконані, що незабаром Україна виграє війну і почне відновлення, і ЄС буде відданим партнером цього процесу”, – зазначила віцепрем'єр-міністерка та Міністрка енергетики, бізнесу та промисловості Швеції Ебба Буш, яка головувала на засіданні.
Буш також наголосила на тому, що Швеція вважає своїм пріоритетом підтримку України у боротьбі з росією. Важливо, що саме Швеція головує у Раді Євросоюзу з початку цього року.
Зі свого боку, міністр енергетики України Герман Галущенко, присутній там, розповів, що міністри обговорювали й нові санкції проти рф. Насамперед – у сфері ядерної енергетики.
"Важливо вже зараз надіслати сигнал, що росії, яка порушує ключові принципи ядерної та радіаційної безпеки своїми діями в Україні, не має бути на європейських ринках", – наголосив Галущенко.
e-mail: [email protected]
Ідеї оформлення, стиль та весь зміст сайту www.capital.ua є об'єктом авторського права та охороняються законом. Будь-яке використання матеріалів сайту допускається тільки при дотриманні правил передруку і за наявності гіперпосилання на www.capital.ua. Дозволяється використання тільки матеріалів, що знаходяться у відкритому доступі і лише за умови посилання та/або прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання на безпосередню адресу матеріалу на www.capital.ua www.capital.ua /a>. Посилання/гіперпосилання має бути розміщене в підзаголовку або першому абзаці матеріалу. Розмір шрифту посилання або гіперпосилання не повинен бути меншим за шрифт тексту використовуваного матеріалу. Будь-яке використання матеріалів, які знаходяться у закритому доступі та доступні лише зареєстрованим користувачам, допускається лише за попереднім письмовим дозволом правовласника. Категорично заборонено передрук, копіювання, відтворення, зміну або інше використання матеріалів, опублікованих з позначкою в рамках угоди про синдикацію з Financial Times Limited. Використання матеріалів, які містять посилання на агентства France-Presse, Reuters, Інтерфакс-Україна, Українські новини, УНІАН суворо заборонено. Матеріали, позначені знаком публікуються на правах реклами.
Всі права захищені. © 2012 - 2023