У квітні цього року розпочнеться другий етап будівництва паркану на латвійсько-білоруському кордоні, цього разу довжина сягатиме 63,9 км, повідомляє Delfi.
На першому етапі на латвійсько-білоруському кордоні було збудовано близько 54 км паркану. Погодні умови цієї зими не сприяли продовженню робіт у болотистій місцевості. Вони відновляться, коли ґрунт стане твердішим, а температура повітря буде стабільно вищою за +10 градусів.
Частина проблем пов'язана з рельєфом місцевості: прикордонна інфраструктура має бути побудована на крутих схилах та заболочених ділянках, і при цьому дороги мають бути безпечними для руху.
Зазначається, що паралельно з будівництвом паркану розпочато підготовку до оснащення паркану сучасними технологіями.
Загалом проект передбачає будівництво 173-кілометрової латвійсько-білоруської прикордонної смуги.
За даними ЗМІ, першу чергу будівництва паркану довжиною 85,9 км буде завершено до початку осені цього року, а другу (63,9 км) і третю чергу (16,7 км) — до кінця 2024 року.
"Загальна вартість будівництва перших двох етапів будівництва прикордонної інфраструктури становить 102,7 млн євро", - йдеться в повідомленні.
У червні у Польщі після шести місяців робіт було завершено будівництво п'ятиметрового паркану на кордоні з білоруссю.
e-mail: [email protected]
Ідеї оформлення, стиль та весь зміст сайту www.capital.ua є об'єктом авторського права та охороняються законом. Будь-яке використання матеріалів сайту допускається тільки при дотриманні правил передруку і за наявності гіперпосилання на www.capital.ua. Дозволяється використання тільки матеріалів, що знаходяться у відкритому доступі і лише за умови посилання та/або прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання на безпосередню адресу матеріалу на www.capital.ua www.capital.ua /a>. Посилання/гіперпосилання має бути розміщене в підзаголовку або першому абзаці матеріалу. Розмір шрифту посилання або гіперпосилання не повинен бути меншим за шрифт тексту використовуваного матеріалу. Будь-яке використання матеріалів, які знаходяться у закритому доступі та доступні лише зареєстрованим користувачам, допускається лише за попереднім письмовим дозволом правовласника. Категорично заборонено передрук, копіювання, відтворення, зміну або інше використання матеріалів, опублікованих з позначкою в рамках угоди про синдикацію з Financial Times Limited. Використання матеріалів, які містять посилання на агентства France-Presse, Reuters, Інтерфакс-Україна, Українські новини, УНІАН суворо заборонено. Матеріали, позначені знаком публікуються на правах реклами.
Всі права захищені. © 2012 - 2023