2 травня Верховна Рада ухвалила два закони щодо вдосконалення роботи ВЛК.
Один з них – № 9158 – передбачає впровадження електронного документообігу між військовою частиною та територіальними центрами комплектування й соціальної підтримки.
У цьому законі зняте питання і стосовно складної теми – обставини отримання поранення. Тепер не потрібно проводити розслідування. З військової частини усі необхідні документи надсилатимуться у визначений законом термін в електронному вигляді прямо до ТЦК СП.
«Довідки ходять за військовими — цей принцип ми заклали в основу реформування проходження військово-лікарських комісій», – зазначив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.
Другий проєкт закону – № 9154 – дозволяє створювати ВЛК при державних і комунальних закладах охорони здоров’я.
За твердженням прем’єр-міністра, в країні вже почали збільшувати кількість ВЛК. І ось тепер з’явилася законодавча основа для організації додаткових військово-лікарських комісій. Це, зокрема, можна буде робити і на базі цивільних медичних закладів.
Усі нововведення мають на меті усунути черги та покращити військовим доступність до оформлення необхідних документів.
Прем’єр-міністр подякував народним депутатам, які брали безпосередню участь у підготовці законопроєктів, вносили правки, відповідально поставилися до голосування.
Але насамперед, звісно, закони ухвалені за дієвої підтримки МОЗ, Міноборони, військових та медиків.
Шмигаль пообіцяв і далі боротися за усунення зайвої бюрократії у наданні медичних послуг.
e-mail: [email protected]
Ідеї оформлення, стиль та весь зміст сайту www.capital.ua є об'єктом авторського права та охороняються законом. Будь-яке використання матеріалів сайту допускається тільки при дотриманні правил передруку і за наявності гіперпосилання на www.capital.ua. Дозволяється використання тільки матеріалів, що знаходяться у відкритому доступі і лише за умови посилання та/або прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання на безпосередню адресу матеріалу на www.capital.ua www.capital.ua /a>. Посилання/гіперпосилання має бути розміщене в підзаголовку або першому абзаці матеріалу. Розмір шрифту посилання або гіперпосилання не повинен бути меншим за шрифт тексту використовуваного матеріалу. Будь-яке використання матеріалів, які знаходяться у закритому доступі та доступні лише зареєстрованим користувачам, допускається лише за попереднім письмовим дозволом правовласника. Категорично заборонено передрук, копіювання, відтворення, зміну або інше використання матеріалів, опублікованих з позначкою в рамках угоди про синдикацію з Financial Times Limited. Використання матеріалів, які містять посилання на агентства France-Presse, Reuters, Інтерфакс-Україна, Українські новини, УНІАН суворо заборонено. Матеріали, позначені знаком публікуються на правах реклами.
Всі права захищені. © 2012 - 2023