Постачання морем російської нафти зростає і жодних ознак скорочення видобутку не видно. Про це пише Bloomberg.
За чотири тижні обсяг нафти, що перевозиться морем, склав майже 4 млн барелів на добу. Щодо першого тижня квітня показники збільшились на 15%. Оскільки майже вся російська нафта йде до Китаю та Індії, обсяги поставок в Азію також піднялися до нового піку.
З березня росія зобов'язалася скоротити видобуток нафти на 500 тисяч барелів на добу (б/д) від рівня січня. Проте, за даними видання, постачання сирої російської нафти на міжнародні ринки продовжує зростати. Наразі обсяги постачання більш ніж на 1,2 млн б/д перевищують показники кінця 2022 року.
Сукупний обсяг нафти на танкерах, які прямують у Китай, Індію, Туреччину, а також танкерів, які не вказали кінцевого пункту призначення, за чотири тижні зріс до максимальних з початку минулого року 3,81 млн б/д.
У середньому з 22 квітня по 19 травня постачання сирої російської нафти до європейських країн скоротилося до 63 тисяч б/д. Єдиним пунктом призначення, до якого доставлялася нафта з росії, була Болгарія. У країнах Північної Європи російська нафта не відвантажувалася.
Нафту з росії за даними Bloomberg, загалом перевозили 35 танкерів. З 12 по 19 травня було транспортовано 26,7 млн барелів, що на 4% нижче від показників попереднього зазначеного терміну тижня. Постачання російської нафти з Новоросійська скоротилися до 334 тис. б/д.
e-mail: [email protected]
Ідеї оформлення, стиль та весь зміст сайту www.capital.ua є об'єктом авторського права та охороняються законом. Будь-яке використання матеріалів сайту допускається тільки при дотриманні правил передруку і за наявності гіперпосилання на www.capital.ua. Дозволяється використання тільки матеріалів, що знаходяться у відкритому доступі і лише за умови посилання та/або прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання на безпосередню адресу матеріалу на www.capital.ua www.capital.ua /a>. Посилання/гіперпосилання має бути розміщене в підзаголовку або першому абзаці матеріалу. Розмір шрифту посилання або гіперпосилання не повинен бути меншим за шрифт тексту використовуваного матеріалу. Будь-яке використання матеріалів, які знаходяться у закритому доступі та доступні лише зареєстрованим користувачам, допускається лише за попереднім письмовим дозволом правовласника. Категорично заборонено передрук, копіювання, відтворення, зміну або інше використання матеріалів, опублікованих з позначкою в рамках угоди про синдикацію з Financial Times Limited. Використання матеріалів, які містять посилання на агентства France-Presse, Reuters, Інтерфакс-Україна, Українські новини, УНІАН суворо заборонено. Матеріали, позначені знаком публікуються на правах реклами.
Всі права захищені. © 2012 - 2023