Державний ПриватБанк у квітні одержав ще 4 млрд 839,58 млн грн чистого прибутку.
Про це з посиланням на дані Національного банку повідомили "Інтерфакс-Україна".
До трійки найприбутковіших увійшов банк із іноземним капіталом "Райффайзен Банк" – 764,1 млн грн і з українським капіталом ПУМБ – 684,7 млн.
У трьох банків із іноземним капіталом, що йдуть далі, показники доволі близькі: Укрсиббанк – 569,1 млн, Сітібанк – 549,9 млн і ОТП Банк – 549,1 млн грн.
Державний Укргазбанк у квітні заробив 375,2 млн, а Універсал Банк (mono) – 334,6 млн.
Прибуток від 200 до 100 млн отримали п'ять банків: Креді Агріколь Банк, Кредобанк, Прокредит Банк, Сенс-Банк (раніше - Альфа-Банк) та Укрексімбанк.
Серед цих 13 банків лише два – Креді Агріколь та Укрексім – у квітні збільшили резерви (на 119,9 і 106,8 млн). Тоді як усі інші їх скоротили, найбільше – Сенс-Банк, який розформував їх на 959,1 млн.
Перелік із 13 збиткових банків у квітні очолили банк "Кредит-Дніпро" – 29,6 млн грн, Ощадбанк – 18,9 млн і Перший інвестиційний банк (ПІБ), що очікує на конфіскацію контрольного пакета акцій на користь держави, – 10,4 млн.
Загалом у квітні чистий прибуток банків знизився до 9,94 млрд грн із 12,58 млрд грн у березні.
Водночас якщо в березні загальні активи всіх банків збільшилися на 26,07 млрд, то у квітні вони зросли на 61,53 млрд.
Зокрема у ПриватБанку – на 11,48 млрд, Укрсиббанку – на 10,30 млрд, Райффайзен Банку – на 7,15 млрд, Ощадбанку – на 6,06 млрд.
За підсумками чотирьох місяців цього року найприбутковішим залишається ПриватБанк – 20,88 млрд грн чистого прибутку, або 47,5% від усього чистого прибутку банківської системи за цей період.
e-mail: [email protected]
Ідеї оформлення, стиль та весь зміст сайту www.capital.ua є об'єктом авторського права та охороняються законом. Будь-яке використання матеріалів сайту допускається тільки при дотриманні правил передруку і за наявності гіперпосилання на www.capital.ua. Дозволяється використання тільки матеріалів, що знаходяться у відкритому доступі і лише за умови посилання та/або прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання на безпосередню адресу матеріалу на www.capital.ua www.capital.ua /a>. Посилання/гіперпосилання має бути розміщене в підзаголовку або першому абзаці матеріалу. Розмір шрифту посилання або гіперпосилання не повинен бути меншим за шрифт тексту використовуваного матеріалу. Будь-яке використання матеріалів, які знаходяться у закритому доступі та доступні лише зареєстрованим користувачам, допускається лише за попереднім письмовим дозволом правовласника. Категорично заборонено передрук, копіювання, відтворення, зміну або інше використання матеріалів, опублікованих з позначкою в рамках угоди про синдикацію з Financial Times Limited. Використання матеріалів, які містять посилання на агентства France-Presse, Reuters, Інтерфакс-Україна, Українські новини, УНІАН суворо заборонено. Матеріали, позначені знаком публікуються на правах реклами.
Всі права захищені. © 2012 - 2023