Зустріч північнокорейського диктатора Кім Чен Ина з російським колегою володимиром путіним не була чимось неочікуваним для української розвідки. Як і не стали несподіванкою заяви, про можливе постачання КНДР зброї до рф. У ГУР впевнені, що росія вже отримує боєприпаси від свого союзника.
Про це повідомив начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов у інтерв’ю виданню NV.
Він запевняє, що рф з кінця липня отримує від Північної Кореї снаряди 122 мм та 152 мм, ракети до РСЗВ "Град", боєприпаси до радянських гармат та певну кількість танкових снарядів.
"Коли кажуть, що зараз путін відпише чи підпише — це все фальш, бо ще півтора місяця тому все було узгоджено і почалося відвантаження [снарядів] з Північної Кореї", — розповів Кирило Буданов.
Він додав, що КНДР здатна виготовляти снаряди у значних обсягах, оскільки на відміну від росії тоталітарний режим у Пхеньяні зберіг військові об’єкти для серійного виробництва озброєнь.
Згідно інформації, якою володіє ГУР, російський військово-промисловий комплекс здатний задовольнити потреби своєї армії у снарядах лише на 3-7%, тому поставки озброєнь з Північної Кореї можуть трохи покращити ситуацію. За словами Буданова, кремль прагне отримати від Північної Пореї кілька мільйонів боєприпасів.
"Це таке замовлення. А скільки корейці зможуть передати швидко — питання", — підсумував Кирило Буданов.
Попри те, що росії важлива підтримка КНДР, лідер країни-агресора рф володимир путін боїться, що зміцнення відносин із Північною Кореєю можуть поставити під загрозу існуючі схеми ухилення росії від санкцій, а також спричинити нові економічні обмеження Заходу.
e-mail: [email protected]
Ідеї оформлення, стиль та весь зміст сайту www.capital.ua є об'єктом авторського права та охороняються законом. Будь-яке використання матеріалів сайту допускається тільки при дотриманні правил передруку і за наявності гіперпосилання на www.capital.ua. Дозволяється використання тільки матеріалів, що знаходяться у відкритому доступі і лише за умови посилання та/або прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання на безпосередню адресу матеріалу на www.capital.ua www.capital.ua /a>. Посилання/гіперпосилання має бути розміщене в підзаголовку або першому абзаці матеріалу. Розмір шрифту посилання або гіперпосилання не повинен бути меншим за шрифт тексту використовуваного матеріалу. Будь-яке використання матеріалів, які знаходяться у закритому доступі та доступні лише зареєстрованим користувачам, допускається лише за попереднім письмовим дозволом правовласника. Категорично заборонено передрук, копіювання, відтворення, зміну або інше використання матеріалів, опублікованих з позначкою в рамках угоди про синдикацію з Financial Times Limited. Використання матеріалів, які містять посилання на агентства France-Presse, Reuters, Інтерфакс-Україна, Українські новини, УНІАН суворо заборонено. Матеріали, позначені знаком публікуються на правах реклами.
Всі права захищені. © 2012 - 2023