російська економіка пробуде на плаву до 2025 року, а у 2026-му в рф може припинитися потік озброєння.
Таку думку озвучив начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов в інтерв'ю Economist.
За його словами, на сьогодні чисельність особового складу є «єдиною очевидною перевагою», яку кремль все ще має над Україною.
Що стосується інших складових військових дій, то, як запевнив глава ГУР, російські ресурси «вичерпуються», і «розплата йде». За його словами, російська економіка протримається лише до 2025 року, а потік зброї припиниться у 2026 році, «можливо, раніше».
Буданов додав, що очевидним свідченням проблем із озброєнням є переговори російського диктатора володимира путіна та лідера КНДР Кім Чен Ина.
«Якщо все добре і ресурсів у росії достатньо, то чому вони їх шукають у всьому світі? Відповідь очевидна. Більше нема чого добувати», – зазначив голова ГУР.
Водночас, начальник ГУР визнав, що Україна залежить від зовнішніх гравців, а росія в основному залежить сама від себе. Але він відкинув припущення, що підтримка Києва з боку міжнародних партнерів невдовзі може зменшитися.
«Ще не визначено, як довго Захід зможе підтримувати достатнє постачання нам ресурсів. Склади у країнах не зовсім порожні. Що б хто не говорив», – додав він.
e-mail: [email protected]
Ідеї оформлення, стиль та весь зміст сайту www.capital.ua є об'єктом авторського права та охороняються законом. Будь-яке використання матеріалів сайту допускається тільки при дотриманні правил передруку і за наявності гіперпосилання на www.capital.ua. Дозволяється використання тільки матеріалів, що знаходяться у відкритому доступі і лише за умови посилання та/або прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання на безпосередню адресу матеріалу на www.capital.ua www.capital.ua /a>. Посилання/гіперпосилання має бути розміщене в підзаголовку або першому абзаці матеріалу. Розмір шрифту посилання або гіперпосилання не повинен бути меншим за шрифт тексту використовуваного матеріалу. Будь-яке використання матеріалів, які знаходяться у закритому доступі та доступні лише зареєстрованим користувачам, допускається лише за попереднім письмовим дозволом правовласника. Категорично заборонено передрук, копіювання, відтворення, зміну або інше використання матеріалів, опублікованих з позначкою в рамках угоди про синдикацію з Financial Times Limited. Використання матеріалів, які містять посилання на агентства France-Presse, Reuters, Інтерфакс-Україна, Українські новини, УНІАН суворо заборонено. Матеріали, позначені знаком публікуються на правах реклами.
Всі права захищені. © 2012 - 2023