росія може готуватися до випробувань експериментальної крилатої ракети з ядерним двигуном.
Про це повідомляє The New York Times.
Зазначається, що останнім часом на одному з російських архіпелагів в Арктиці фіксується надзвичайна активність військ рф. Пересування літаків та транспорту вказує на те, що країна-окупант або готується до проведення випробувань, або вже їх провела.
Журналісти зазначають, що аналіз супутникових даних схожий на такі ж дані, що фіксувалися під час проведення росіянами випробувань ракети «Буревісник» у 2018-2019 роках.
Згідно зі звітом «Ініціативи щодо зменшення ядерної загрози», ця ракета є «зброєю другого удару стратегічної дальності», призначеною для запуску після ядерних ударів. На думку експертів, якщо ця ракета буде використана у воєнний час, вона зможе знищити великі міські райони та військові об'єкти.
На знімках, зроблених вранці 20 вересня, видно безліч транспортних засобів, що знаходяться на стартовому майданчику бази, у тому числі вантажівка з причепом, яка, зважаючи на все, відповідає розмірам ракети. Укриття від негоди, яке зазвичай прикриває конкретний стартовий майданчик, було перенесено приблизно на 15-20 метрів. Опівдні трейлер зник, а укриття повернули на вихідне місце.
Хоча про конструкцію «Буревісника» поки що відомо мало, російський диктатор володимир путін заявляв, що ракета нібито працює на атомній енергії. Журналісти зазначають, що усі 13 тестових запусків «Буревісника» завершувалися провалом.
e-mail: [email protected]
Ідеї оформлення, стиль та весь зміст сайту www.capital.ua є об'єктом авторського права та охороняються законом. Будь-яке використання матеріалів сайту допускається тільки при дотриманні правил передруку і за наявності гіперпосилання на www.capital.ua. Дозволяється використання тільки матеріалів, що знаходяться у відкритому доступі і лише за умови посилання та/або прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання на безпосередню адресу матеріалу на www.capital.ua www.capital.ua /a>. Посилання/гіперпосилання має бути розміщене в підзаголовку або першому абзаці матеріалу. Розмір шрифту посилання або гіперпосилання не повинен бути меншим за шрифт тексту використовуваного матеріалу. Будь-яке використання матеріалів, які знаходяться у закритому доступі та доступні лише зареєстрованим користувачам, допускається лише за попереднім письмовим дозволом правовласника. Категорично заборонено передрук, копіювання, відтворення, зміну або інше використання матеріалів, опублікованих з позначкою в рамках угоди про синдикацію з Financial Times Limited. Використання матеріалів, які містять посилання на агентства France-Presse, Reuters, Інтерфакс-Україна, Українські новини, УНІАН суворо заборонено. Матеріали, позначені знаком публікуються на правах реклами.
Всі права захищені. © 2012 - 2023