У п'ятницю Міністерство торгівлі США додало 42 китайські компанії до урядового списку експортного контролю внаслідок підтримки російської військової та оборонної промисловості, включаючи постачання російському сектору інтегральних схем американського виробництва, повідомляє агентство Reuters.
Ще сім підприємств із Фінляндії, Німеччини, Індії, Туреччини, Об'єднаних Арабських Еміратів та Великобританії також було додано до списку торговельного експортного контролю.
До складу цих схем входить мікроелектроніка, яку Росія використовує для систем точного наведення ракет та дронів, які запускаються з цивільних цілей в Україні, йдеться у заяві Міністерства торгівлі.
"Сьогоднішні доповнення до списку організацій дають чіткий сигнал: якщо ви поставите російському оборонному сектору технології американського походження, ми дізнаємося про це і вживемо заходів", - заявив у заяві помічник міністра з експортного контролю Метью Аксельрод.
Компанії додаються до списку юридичних осіб США, коли Вашингтон вважає їх загрозою національній безпеці чи зовнішній політиці США. У цьому випадку постачальникам, як правило, важко отримати ліцензії, перш ніж надсилати товари організаціям, які включені до списку.
e-mail: [email protected]
Ідеї оформлення, стиль та весь зміст сайту www.capital.ua є об'єктом авторського права та охороняються законом. Будь-яке використання матеріалів сайту допускається тільки при дотриманні правил передруку і за наявності гіперпосилання на www.capital.ua. Дозволяється використання тільки матеріалів, що знаходяться у відкритому доступі і лише за умови посилання та/або прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання на безпосередню адресу матеріалу на www.capital.ua www.capital.ua /a>. Посилання/гіперпосилання має бути розміщене в підзаголовку або першому абзаці матеріалу. Розмір шрифту посилання або гіперпосилання не повинен бути меншим за шрифт тексту використовуваного матеріалу. Будь-яке використання матеріалів, які знаходяться у закритому доступі та доступні лише зареєстрованим користувачам, допускається лише за попереднім письмовим дозволом правовласника. Категорично заборонено передрук, копіювання, відтворення, зміну або інше використання матеріалів, опублікованих з позначкою в рамках угоди про синдикацію з Financial Times Limited. Використання матеріалів, які містять посилання на агентства France-Presse, Reuters, Інтерфакс-Україна, Українські новини, УНІАН суворо заборонено. Матеріали, позначені знаком публікуються на правах реклами.
Всі права захищені. © 2012 - 2023