У держдуму країни-агресора внесено законопроект про визнання недійсним рішення про передачу Криму Україні у 1954 році. Текст під назвою "про визнання недійсним рішення 1954 року про передачу Кримської області до складу УРСР" опубліковано в електронній базі законодавчого органу влади рф, передає УНН, із посиланням на росЗМІ.
До державної думи росії внесено законопроект про визнання недійсним рішення про передачу Криму зі складу РРФСР до складу УРСР. Відповідний документ опубліковано в електронній базі російського парламенту. 11 березня документ був зареєстрований у держдумі та відправлений на розгляд спікеру в’ячеславу володіну.
В його тексті йдеться про те, що "рішення, ухвалене 1954 року нормативно-правовими актами, що не мають юридичної сили, з порушенням Конституції РРФСР і СРСР, не відповідає принципам правової держави та міжнародного права".
Також у пояснювальній записці йдеться про "очищення правової спадщини" рф, як правонаступника СРСР від актів, які не мали підстав, а також про "величезну шкоду суверенним правам" рф.
Довідка. Український півострів було окуповано у 2014 році. російська окупація розпочалася з того, що в ніч з 26 на 27 лютого спецпризначенці рф захопили й блокували Верховну Раду Криму та Раду Міністрів Криму. За підтримки військовослужбовців Збройних сил російської федерації, яких пізніше назвали "зеленими чоловічками", група представників так званого ополчення Криму захопили інші адміністративні будівлі, аеропорти у Сімферополі та Севастополі, установи зв'язку та інші важливі об’єкти.
26 лютого 2014 року став і першим днем опору Криму російській окупації, - до стін Верховної Ради АРК з усіх куточків півострова приїхали тисячі людей з українськими і кримськотатарськими прапорами, щоб захистити територіальну цілісність своєї країни. Вони скандували: "Крим – це Україна!".
16 березня 2014 на території Криму і міста Севастополя пройшов так званий "референдум" про статус півострова, за результатами якого росія включила Крим до свого складу. Ні Україна, ні ЄС, ні США не визнали незаконне голосування й початок тимчасової окупації Криму.
e-mail: [email protected]
Ідеї оформлення, стиль та весь зміст сайту www.capital.ua є об'єктом авторського права та охороняються законом. Будь-яке використання матеріалів сайту допускається тільки при дотриманні правил передруку і за наявності гіперпосилання на www.capital.ua. Дозволяється використання тільки матеріалів, що знаходяться у відкритому доступі і лише за умови посилання та/або прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання на безпосередню адресу матеріалу на www.capital.ua www.capital.ua /a>. Посилання/гіперпосилання має бути розміщене в підзаголовку або першому абзаці матеріалу. Розмір шрифту посилання або гіперпосилання не повинен бути меншим за шрифт тексту використовуваного матеріалу. Будь-яке використання матеріалів, які знаходяться у закритому доступі та доступні лише зареєстрованим користувачам, допускається лише за попереднім письмовим дозволом правовласника. Категорично заборонено передрук, копіювання, відтворення, зміну або інше використання матеріалів, опублікованих з позначкою в рамках угоди про синдикацію з Financial Times Limited. Використання матеріалів, які містять посилання на агентства France-Presse, Reuters, Інтерфакс-Україна, Українські новини, УНІАН суворо заборонено. Матеріали, позначені знаком публікуються на правах реклами.
Всі права захищені. © 2012 - 2023