За період з початку 2024 року кредит на купівлю житла отримали 2887 українців. А з початку дії програми житло отримали 9 212 осіб. Про це повідомило Мінекономіки, пише УНН.
З початку 2024 року за програмою "єОселя" українці взяли кредити на придбання 2,800 квартир і 87 приватних будинків. Чверть з усіх виданих кредитів призначена для придбання житла на первинному ринку. Повідомляється, що загальна сума виданих іпотечних кредитів цього року становить майже 5 мільярдів гривень. А з початку дії програми кредити вже отримали 9 212 родин на суму 14,2 мільярда гривень.
«Від початку цього року майже 3 тисячі українців взяли кредити за програмою єОселя загалом на 5 млрд грн. 2 800 українських родин придбають квартири, 87 родин - приватні будинки. Кожен четвертий з тих, хто отримав кредит з початку цього року, придбав житло так званого першого продажу - готового або в такого, що будується. 30% українців взяли кредити за умовами масової іпотеки - під 7%, що є доступною для всіх, хто не має власного житла або потребує покращення житлових умов», - зазначила заступниця Міністра економіки Надія Бігун.
Зокрема, минулого тижня українці отримали за програмою єОселя 197 кредитів на 335 млн грн, серед яких:
Цього тижня було видано 137 кредитів для придбання житла на вторинному ринку і 45 кредитів для придбання житла від забудовників. Крім того, 15 осіб взяли кредити на придбання квартир у будинку, що знаходиться в процесі будівництва.
Найбільше іпотечних кредитів взяли мешканці:
e-mail: [email protected]
Ідеї оформлення, стиль та весь зміст сайту www.capital.ua є об'єктом авторського права та охороняються законом. Будь-яке використання матеріалів сайту допускається тільки при дотриманні правил передруку і за наявності гіперпосилання на www.capital.ua. Дозволяється використання тільки матеріалів, що знаходяться у відкритому доступі і лише за умови посилання та/або прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання на безпосередню адресу матеріалу на www.capital.ua www.capital.ua /a>. Посилання/гіперпосилання має бути розміщене в підзаголовку або першому абзаці матеріалу. Розмір шрифту посилання або гіперпосилання не повинен бути меншим за шрифт тексту використовуваного матеріалу. Будь-яке використання матеріалів, які знаходяться у закритому доступі та доступні лише зареєстрованим користувачам, допускається лише за попереднім письмовим дозволом правовласника. Категорично заборонено передрук, копіювання, відтворення, зміну або інше використання матеріалів, опублікованих з позначкою в рамках угоди про синдикацію з Financial Times Limited. Використання матеріалів, які містять посилання на агентства France-Presse, Reuters, Інтерфакс-Україна, Українські новини, УНІАН суворо заборонено. Матеріали, позначені знаком публікуються на правах реклами.
Всі права захищені. © 2012 - 2023