Служба безпеки України збільшує перелік російських об’єктів, по яких наносять удари її дрони. Тепер до переліку потрапили великі нафтобази.
Про це пише політолог Тарас Загородній.
Експерт вважає, що удари по нафтобазам - це продовження системної роботи СБУ по руйнуванню ключової та бюджетоутворюючої галузі росії. За його словами, збільшується перелік цілей, по яких бʼє СБУ.
"Так, їх дрони за останній час успішно атакували вже 13 нафтопереробних заводів росії. Тепер черга дійшла і до великих нафтових баз. Крім того, нагадаю, що також атакують металургійні заводи і авіабази", - акцентує політолог.
Загородній наголошує, що крім "естетичного задоволення" від російських пожеж, є й суто практичний аспект: за оцінкою західних ЗМІ (зокрема CNN), удари СБУ по російському нафтогазовому сектору мають більший вплив на тамтешню економіку, ніж всі санкції західних країн.
Експерт зазначає, що рф до того ж змушена й прикривати сотні об’єктів у своєму тилу: це впливає на кількість російського ППО, яке задіяно на фронті, адже ворог змушений перекидати ППО в тил, що грає на руку українським військовим.
"Як воно горить" - на росії подобається не всім. Як доказ, голову СБУ заочно "заарештували" у москві. Однак, певен, на продовження і інтенсивність спецоперацій це аж ніяк не вплине", - резюмує політолог.
Нагадаємо, раніше стало відомо, що "роснєфть" недорахувалася одразу двох баз зберігання та перекачки паливо-мастильних матеріалів за одну ніч, після атаки дронів СБУ - у населених пунктах Ярцево і Роздорове Смоленської області.
На цих базах зберігалось 26 тисяч кубометрів російської "горючки". Після потужних вибухів на об’єктах почалася масштабна пожежа та евакуація персоналу.
e-mail: [email protected]
Ідеї оформлення, стиль та весь зміст сайту www.capital.ua є об'єктом авторського права та охороняються законом. Будь-яке використання матеріалів сайту допускається тільки при дотриманні правил передруку і за наявності гіперпосилання на www.capital.ua. Дозволяється використання тільки матеріалів, що знаходяться у відкритому доступі і лише за умови посилання та/або прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання на безпосередню адресу матеріалу на www.capital.ua www.capital.ua /a>. Посилання/гіперпосилання має бути розміщене в підзаголовку або першому абзаці матеріалу. Розмір шрифту посилання або гіперпосилання не повинен бути меншим за шрифт тексту використовуваного матеріалу. Будь-яке використання матеріалів, які знаходяться у закритому доступі та доступні лише зареєстрованим користувачам, допускається лише за попереднім письмовим дозволом правовласника. Категорично заборонено передрук, копіювання, відтворення, зміну або інше використання матеріалів, опублікованих з позначкою в рамках угоди про синдикацію з Financial Times Limited. Використання матеріалів, які містять посилання на агентства France-Presse, Reuters, Інтерфакс-Україна, Українські новини, УНІАН суворо заборонено. Матеріали, позначені знаком публікуються на правах реклами.
Всі права захищені. © 2012 - 2023