В українському парламенті зареєстрували ще один законопроєкт щодо бронювання працівників від мобілізації.
Про це свідчить інформація на сайті Верховної Ради.
https://apostrophe.ua/ua/news/society/2024-06-17/v-radu-vnesli-esche-odin-zakonoproekt-ob-ekonomicheskom-bronirovanii/324323
Йдеться про проєкт закону 11331-1 "Про промислову політику та забезпечення безперервності підприємницької діяльності в умовах воєнного стану". З-поміж авторів документа - народні депутати від партії "Слуга народу" Дмитро Наталуха та Мар'яна Безугла.
Альтернативний законопроєкт внесли у Верховну Раду 17 червня. Тексту на сайті парламенту поки що немає.
Варто зауважити, що у Верховній Раді 11 червня зареєстрували проєкт закону № 11331 "Про промислову політику та прогнозованість реального сектору економіки".
Так, передбачається, що:
суб’єктам господарювання потрібно буде за кожного заброньованого робітника щомісячно сплачувати у держбюджет збір за бронювання військовозобов’язаних та у яких відсутній борг з виплати зарплати та зі сплати податків, зборів, інших платежів.
фізособам-підприємцям/або найманим працівникам надається право на бронювання за умови, що обсяг доходу ФОП упродовж календарного місяця становить мінімум трикратний розмір збору за бронювання військовозобов’язаних, встановленого Податковим кодексом, та підтвердження ведення такої діяльності упродовж попереднього річного звітного/податкового періоду.
особливості бронювання суб'єктів господарювання та найманих працівників встановлюватимуть окремим порядком уряду.
e-mail: [email protected]
Ідеї оформлення, стиль та весь зміст сайту www.capital.ua є об'єктом авторського права та охороняються законом. Будь-яке використання матеріалів сайту допускається тільки при дотриманні правил передруку і за наявності гіперпосилання на www.capital.ua. Дозволяється використання тільки матеріалів, що знаходяться у відкритому доступі і лише за умови посилання та/або прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання на безпосередню адресу матеріалу на www.capital.ua www.capital.ua /a>. Посилання/гіперпосилання має бути розміщене в підзаголовку або першому абзаці матеріалу. Розмір шрифту посилання або гіперпосилання не повинен бути меншим за шрифт тексту використовуваного матеріалу. Будь-яке використання матеріалів, які знаходяться у закритому доступі та доступні лише зареєстрованим користувачам, допускається лише за попереднім письмовим дозволом правовласника. Категорично заборонено передрук, копіювання, відтворення, зміну або інше використання матеріалів, опублікованих з позначкою в рамках угоди про синдикацію з Financial Times Limited. Використання матеріалів, які містять посилання на агентства France-Presse, Reuters, Інтерфакс-Україна, Українські новини, УНІАН суворо заборонено. Матеріали, позначені знаком публікуються на правах реклами.
Всі права захищені. © 2012 - 2023