Хорватська важка машина розмінування DOK-ING MV-10, частково локалізована українською компанією А3Tech-Україна, отримала сертифікат відповідності. Про це повідомляє пресслужба Міністерства економіки.
У середині червня машина пройшла випробування на полігоні.
Після отримання сертифікатів компанія розпочне серійне виробництво. А3Tech має замовлення на виробництво восьми таких машин. Перший екземпляр MV-10 вже передано саперам.
A3Tech вже зараз виготовляє до 40% компонентів робочого органу MV-10 і до кінця року планує збільшити цей показник до 100%.
До роботи над цими машинами на субпідряді залучили ще два українські підприємства. Вони виробляють частину компонентів до машин та тралів для їх перевезення.
Загалом A3Tech має можливість на рік виробляти до 60 машин для розмінування MV-10.
На цей час в Україні працює 17 важких машин розмінування DOK-ING MV-10 хорватського виробництва у Миколаївській, Херсонській та Харківській областях. Станом на кінець травня за допомогою цих машин очищено 850 га українських земель та знищено понад 4500 мін, касетних боєприпасів та інших видів вибухонебезпечних предметів.
Довідка. DOK-ING MV-10 – важка машина для розмінування з подвійним робочим комплектом: ланцюговим механізмом та фрезою. Здатна витримувати підрив протитанкової міни. Використовується для очищення територій різних типів мін та вибухонебезпечних предметів. MV-10 може очищати до 3000 кв. м за годину. Може працювати як на рівнинній поверхні, так і на схилах.
e-mail: [email protected]
Ідеї оформлення, стиль та весь зміст сайту www.capital.ua є об'єктом авторського права та охороняються законом. Будь-яке використання матеріалів сайту допускається тільки при дотриманні правил передруку і за наявності гіперпосилання на www.capital.ua. Дозволяється використання тільки матеріалів, що знаходяться у відкритому доступі і лише за умови посилання та/або прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання на безпосередню адресу матеріалу на www.capital.ua www.capital.ua /a>. Посилання/гіперпосилання має бути розміщене в підзаголовку або першому абзаці матеріалу. Розмір шрифту посилання або гіперпосилання не повинен бути меншим за шрифт тексту використовуваного матеріалу. Будь-яке використання матеріалів, які знаходяться у закритому доступі та доступні лише зареєстрованим користувачам, допускається лише за попереднім письмовим дозволом правовласника. Категорично заборонено передрук, копіювання, відтворення, зміну або інше використання матеріалів, опублікованих з позначкою в рамках угоди про синдикацію з Financial Times Limited. Використання матеріалів, які містять посилання на агентства France-Presse, Reuters, Інтерфакс-Україна, Українські новини, УНІАН суворо заборонено. Матеріали, позначені знаком публікуються на правах реклами.
Всі права захищені. © 2012 - 2023