Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан під час візиту до Пекіна назвав Китай "ключовою силою" у створенні умов для миру у війні рф проти України, зустрівшись з главою Китаю Сі Цзіньпіном. Китайська сторона підтвердила зустріч, зазначивши, що сторони провели поглиблений обмін думками щодо "кризи", як Пекін називає війну, пише УНН.
«Китай є ключовою силою у створенні умов для миру у російсько-українській війні. Ось чому я приїхав, щоб зустрітися з президентом Сі в Пекіні, лише через два місяці після його офіційного візиту до Будапешта», - написав Орбан у X.
Речниця МЗС Китаю Хуа Чуньїн підтвердила зустріч китайського та угорського лідерів
"Президент Сі та прем’єр-міністр Віктор Орбан провели поглиблений обмін думками щодо української кризи. Президент Сі високо оцінив зусилля прем'єр-міністра Орбана щодо пошуку політичного рішення. Він підкреслив, що якнайшвидше припинення вогню та політичне врегулювання кризи в інтересах усіх. Пріоритетом зараз є недопущення розширення поля бою, ескалації бойових дій та провокацій з боку будь-якої сторони, а також робота над деескалацією якнайшвидше", - вказала Чуньїн у X.
"Міжнародне співтовариство має забезпечити умови та підтримку для відновлення прямого діалогу та переговорів між двома сторонами. Лише тоді, коли всі основні країни відіграватимуть позитивну, а не негативну роль, може виникнути швидка перспектива припинення вогню", - наголосила речниця МЗС КНР за підсумками переговорів двох сторін.
Речниця китайського МЗС вказала, що "Китай у свій спосіб активно просуває мирні переговори, заохочує та підтримує всі зусилля, спрямовані на мирне врегулювання". "Китай та Угорщина поділяють однакові основні пропозиції та працюють у тому ж напрямку. Китай підтримуватиме зв’язок з Угорщиною та відповідними сторонами", - зазначила вона.
e-mail: [email protected]
Ідеї оформлення, стиль та весь зміст сайту www.capital.ua є об'єктом авторського права та охороняються законом. Будь-яке використання матеріалів сайту допускається тільки при дотриманні правил передруку і за наявності гіперпосилання на www.capital.ua. Дозволяється використання тільки матеріалів, що знаходяться у відкритому доступі і лише за умови посилання та/або прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання на безпосередню адресу матеріалу на www.capital.ua www.capital.ua /a>. Посилання/гіперпосилання має бути розміщене в підзаголовку або першому абзаці матеріалу. Розмір шрифту посилання або гіперпосилання не повинен бути меншим за шрифт тексту використовуваного матеріалу. Будь-яке використання матеріалів, які знаходяться у закритому доступі та доступні лише зареєстрованим користувачам, допускається лише за попереднім письмовим дозволом правовласника. Категорично заборонено передрук, копіювання, відтворення, зміну або інше використання матеріалів, опублікованих з позначкою в рамках угоди про синдикацію з Financial Times Limited. Використання матеріалів, які містять посилання на агентства France-Presse, Reuters, Інтерфакс-Україна, Українські новини, УНІАН суворо заборонено. Матеріали, позначені знаком публікуються на правах реклами.
Всі права захищені. © 2012 - 2023