Японія планує надати Україні кредити на суму 3,3 мільярда доларів, як частина фінансової підтримки від країн G7. Це фінансування передбачає використання відсотків із заморожених російських активів, що стало реакцією на агресію росії проти України.
Пише УНН з посиланням на Kyodo.
Після саміту G7 в Італії у червні, було вирішено виділити загалом 50 мільярдів доларів на допомогу Україні.
Очікується, що Сполучені Штати та Європейський Союз відповідально візьмуть на себе зобов'язання про фінансування 20 млрд доларів кожний, тоді як Японія, Велика Британія та Канада планують розподілити між собою решту 10 мільярдів. Ініціатива передбачає реалізацію проєкту до кінця поточного року.
Франція, Німеччина та Італія можуть не приєднатися до кредитного проєкту, оскільки Європейський Союз уже реалізує схожу програму підтримки, повідомляють джерела.
Міністри фінансів та керівники центральних банків країн G7 обговорять це питання на майбутній зустрічі у Ріо-де-Жанейро з колегами з G20.
Угода про кредитування виникла на тлі занепокоєнь щодо зростаючої "втоми України" і сумнівів стосовно того, наскільки довго США та інші союзники зможуть підтримувати Україну зброєю і допомогою у відновленні її інфраструктури. Лідери G7 зазначили у своєму комюніке після саміту в Італії, що планують виділяти кошти згідно з вимогами їх правових і адміністративних систем.
e-mail: [email protected]
Ідеї оформлення, стиль та весь зміст сайту www.capital.ua є об'єктом авторського права та охороняються законом. Будь-яке використання матеріалів сайту допускається тільки при дотриманні правил передруку і за наявності гіперпосилання на www.capital.ua. Дозволяється використання тільки матеріалів, що знаходяться у відкритому доступі і лише за умови посилання та/або прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання на безпосередню адресу матеріалу на www.capital.ua www.capital.ua /a>. Посилання/гіперпосилання має бути розміщене в підзаголовку або першому абзаці матеріалу. Розмір шрифту посилання або гіперпосилання не повинен бути меншим за шрифт тексту використовуваного матеріалу. Будь-яке використання матеріалів, які знаходяться у закритому доступі та доступні лише зареєстрованим користувачам, допускається лише за попереднім письмовим дозволом правовласника. Категорично заборонено передрук, копіювання, відтворення, зміну або інше використання матеріалів, опублікованих з позначкою в рамках угоди про синдикацію з Financial Times Limited. Використання матеріалів, які містять посилання на агентства France-Presse, Reuters, Інтерфакс-Україна, Українські новини, УНІАН суворо заборонено. Матеріали, позначені знаком публікуються на правах реклами.
Всі права захищені. © 2012 - 2023