Цьогорічна зима з відключеннями світла може бути доволі непростою. Проте завдання кожного українця - максимально підготуватися до різних варіантів розвитку подій. Зокрема, варто переглянути склад домашньої аптечки або скласти її, якщо у вас її немає.
Докладніше про те, що краще покласти в домашню аптечку, можна дізнатись, - в матеріалі РБК-Україна.
Передусім варто пам’ятати, що потрібні ліки та засоби лікування мають утримання в недоступному для дітей місці в окремій коробці, сумочці, валізці чи контейнері.
Важливо, щоб аптечка була переносною, а її корпус захищав вміст від ударів, потрапляння світла й вологи. Варто також переглядати ліки та засоби, що лежать в аптечці, і оновлювати їх щойно завершити термін придатності.
Що має входити в базову домашню аптечку:
Міністерство охорони здоров'я України зауважимо, що в умовах воєнного часу також варто додати до аптечки якісний турнікет для зупинки кровотечі та навчитися ним користуватися. Джгут, який використовують для забору венозної крові в лабораторії, - не підходить!
"Важливо: антибіотики, гормональні препарати, препарати з дифенгідраміном або метамізолом натрію - не для домашньої аптечки" , - наголосили в МОЗ.
Якщо ви або хтось із членів вашої родини маєте запалення захворювання, до аптечки необхідно додати ліки, які ви споживаєте регулярно (рецептурні або ні).
"Йдеться, наприклад, про препарати для зниження тиску (активні речовини: каптоприл + гідрохлортіазид). Треба мати щонайменше двотижневий, а краще - місячний запас таких ліків", - додали в міністерстві.
e-mail: [email protected]
Ідеї оформлення, стиль та весь зміст сайту www.capital.ua є об'єктом авторського права та охороняються законом. Будь-яке використання матеріалів сайту допускається тільки при дотриманні правил передруку і за наявності гіперпосилання на www.capital.ua. Дозволяється використання тільки матеріалів, що знаходяться у відкритому доступі і лише за умови посилання та/або прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання на безпосередню адресу матеріалу на www.capital.ua www.capital.ua /a>. Посилання/гіперпосилання має бути розміщене в підзаголовку або першому абзаці матеріалу. Розмір шрифту посилання або гіперпосилання не повинен бути меншим за шрифт тексту використовуваного матеріалу. Будь-яке використання матеріалів, які знаходяться у закритому доступі та доступні лише зареєстрованим користувачам, допускається лише за попереднім письмовим дозволом правовласника. Категорично заборонено передрук, копіювання, відтворення, зміну або інше використання матеріалів, опублікованих з позначкою в рамках угоди про синдикацію з Financial Times Limited. Використання матеріалів, які містять посилання на агентства France-Presse, Reuters, Інтерфакс-Україна, Українські новини, УНІАН суворо заборонено. Матеріали, позначені знаком публікуються на правах реклами.
Всі права захищені. © 2012 - 2023