Силам оборони України за останній рік вдалося знищити або пошкодити понад 200 об'єктів на території росії.
Про це написав міністр оборони Рустем Умєров в колонці для Forbes Ukraine, опублікованій у понеділок, 23 вересня.
https://ua.korrespondent.net/ukraine/4718425-nazvano-kilkist-urazhenykh-tsilei-v-rosii-za-rik
"Наші дрони показали, що таке справжнє moscow never sleeps (москва ніколи не спить – ред.). Сьогодні українські дрони літають на понад 1000 км, долітають до Мурманська та Надволжя, знищують російські нафтопереробні заводи та аеродроми. Україна першою у світі запровадила технологію "рою дронів". Тільки за останній рік нам вдалося знищити або пошкодити понад 200 цілей на території ворога", – відзначив Умєров.
За його словами, серед уражених цілей – пункти управління, аеродроми, кораблі, системи ППО та місця дислокації військ рф.
Міністр нагадав, що Сили оборони змусили ворога перебазувати літаки на аеродроми від кордону на 250 км, а в Чорному морі – змусили російські кораблі втекти з військових баз у Криму на узбережжя Краснодарського краю.
"Не маючи повноцінного флоту, за останній рік ми знищили 10 російських надводних кораблів/катерів та один підводний човен. Завдяки бойовій системі Міноборони DELTA ми знищили російської техніки на більше ніж 15 млрд доларів", – підкреслив Умєров.
За його даними, в 2024 році Україна в декілька разів збільшила свої далекобійні спроможності. Міноборони законтрактувало дронів на понад 21 млрд грн та боєприпасів до них ще на 9 млрд грн.
"А спільно з ДССЗЗІ (Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації – ред.) ми закупили нашому війську понад мільйон дронів", – повідомив очільник оборонного відомства.
e-mail: [email protected]
Ідеї оформлення, стиль та весь зміст сайту www.capital.ua є об'єктом авторського права та охороняються законом. Будь-яке використання матеріалів сайту допускається тільки при дотриманні правил передруку і за наявності гіперпосилання на www.capital.ua. Дозволяється використання тільки матеріалів, що знаходяться у відкритому доступі і лише за умови посилання та/або прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання на безпосередню адресу матеріалу на www.capital.ua www.capital.ua /a>. Посилання/гіперпосилання має бути розміщене в підзаголовку або першому абзаці матеріалу. Розмір шрифту посилання або гіперпосилання не повинен бути меншим за шрифт тексту використовуваного матеріалу. Будь-яке використання матеріалів, які знаходяться у закритому доступі та доступні лише зареєстрованим користувачам, допускається лише за попереднім письмовим дозволом правовласника. Категорично заборонено передрук, копіювання, відтворення, зміну або інше використання матеріалів, опублікованих з позначкою в рамках угоди про синдикацію з Financial Times Limited. Використання матеріалів, які містять посилання на агентства France-Presse, Reuters, Інтерфакс-Україна, Українські новини, УНІАН суворо заборонено. Матеріали, позначені знаком публікуються на правах реклами.
Всі права захищені. © 2012 - 2023