Туреччина запровадить мито на імпорт сталі з росії, а також з Індії, Японії та Китаю.
Таким чином Анкара хоче надати пріоритет металу, який виробляється вітчизняним виробником.
Мита торкнуться близько 4 млн тонн продукції, що імпортується вартістю близько $2–2,2 млрд, як пояснив генеральний секретар Асоціації виробників сталі Туреччини (TCUD) Вейсел Яян.
Найбільше мито введено Анкарою саме на ввезення китайської металургійної сировини та продукції.
Це рішення було ухвалене урядом Туреччини на тлі зростаючої торгової напруженості між Китаєм і ЄС через мита на електромобілі, елітний алкоголь та інші товари.
Також у цьому відіграла важливу роль скарга Пекіна у Світову організацію торгівлі на імпортні мита, введені на китайські електромобілі, що ввозяться до Туреччини.
«Розслідування імпорту гарячекатаної сталі після апеляцій вітчизняних виробників показало, що передбачуваний демпінг сталі загрожує завдати шкоди внутрішньому виробництву», – передає позицію Анкари турецька Official Gazette.
e-mail: [email protected]
Ідеї оформлення, стиль та весь зміст сайту www.capital.ua є об'єктом авторського права та охороняються законом. Будь-яке використання матеріалів сайту допускається тільки при дотриманні правил передруку і за наявності гіперпосилання на www.capital.ua. Дозволяється використання тільки матеріалів, що знаходяться у відкритому доступі і лише за умови посилання та/або прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання на безпосередню адресу матеріалу на www.capital.ua www.capital.ua /a>. Посилання/гіперпосилання має бути розміщене в підзаголовку або першому абзаці матеріалу. Розмір шрифту посилання або гіперпосилання не повинен бути меншим за шрифт тексту використовуваного матеріалу. Будь-яке використання матеріалів, які знаходяться у закритому доступі та доступні лише зареєстрованим користувачам, допускається лише за попереднім письмовим дозволом правовласника. Категорично заборонено передрук, копіювання, відтворення, зміну або інше використання матеріалів, опублікованих з позначкою в рамках угоди про синдикацію з Financial Times Limited. Використання матеріалів, які містять посилання на агентства France-Presse, Reuters, Інтерфакс-Україна, Українські новини, УНІАН суворо заборонено. Матеріали, позначені знаком публікуються на правах реклами.
Всі права захищені. © 2012 - 2023