Унаслідок зловживання прокурорів системою МСЕК для отримання інвалідності, відбулося позачергове засідання Ради національної безпеки і оборони. 22 жовтня 2024 року Генпрокурор Андрій Костін подав у відставку.
Факти ICTV дізнавалися, скільки людей з інвалідністю в Україні та як на це вплинула війна.
Повномасштабна війна, що триває понад два роки, призвела до значного зростання кількості людей з інвалідністю в Україні. Цей показник збільшився на 10%, тобто приблизно на 300 тис. людей.
Колишній заступник міністра соціальної політики Назар Танасишин зазначив на конференції, яка відбулася у штаб-квартирі ООН, що зараз в Україні проживає понад 3 млн людей з інвалідністю.
Танасишин зазначив, що це не просто цифра, а мільйони талановитих, креативних і сильних особистостей. Їхній потенціал є безмежним, і ми прагнемо створити суспільство, де кожен зможе реалізувати свої можливості. Завдяки підтримці міжнародної спільноти, ми наближаємося до створення інклюзивного суспільства, де люди з інвалідністю будуть повноправними членами.
Причиною різкого зростання є наслідки бойових дій та обстрілів мирних міст, які спричиняють численні травми та поранення серед цивільного населення. Важливо зазначити, що характер інвалідності, отриманої внаслідок війни, суттєво відрізняється від інвалідності, яка виникала до повномасштабного вторгнення.
e-mail: [email protected]
Ідеї оформлення, стиль та весь зміст сайту www.capital.ua є об'єктом авторського права та охороняються законом. Будь-яке використання матеріалів сайту допускається тільки при дотриманні правил передруку і за наявності гіперпосилання на www.capital.ua. Дозволяється використання тільки матеріалів, що знаходяться у відкритому доступі і лише за умови посилання та/або прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання на безпосередню адресу матеріалу на www.capital.ua www.capital.ua /a>. Посилання/гіперпосилання має бути розміщене в підзаголовку або першому абзаці матеріалу. Розмір шрифту посилання або гіперпосилання не повинен бути меншим за шрифт тексту використовуваного матеріалу. Будь-яке використання матеріалів, які знаходяться у закритому доступі та доступні лише зареєстрованим користувачам, допускається лише за попереднім письмовим дозволом правовласника. Категорично заборонено передрук, копіювання, відтворення, зміну або інше використання матеріалів, опублікованих з позначкою в рамках угоди про синдикацію з Financial Times Limited. Використання матеріалів, які містять посилання на агентства France-Presse, Reuters, Інтерфакс-Україна, Українські новини, УНІАН суворо заборонено. Матеріали, позначені знаком публікуються на правах реклами.
Всі права захищені. © 2012 - 2023