Майже 40% населення України наразі потребують гуманітарної допомоги.
Як передає кореспондент Укрінформу, про це заявив помічник генерального секретаря ООН, координатор системи ООН в Україні Маттіас Шмаль під час пресбрифінгу у Женеві у п’ятницю щодо гуманітарної ситуації в Україні та підготовку до зими.
"З наближенням не лише зими, але й сумної позначки в 1000 днів з моменту повномасштабного вторгнення російської федерації у 2022-му році, ми, звичайно, думаємо про понад 12 тис. загиблих цивільних та майже 40% населення України, які потребують гуманітарної допомоги", - сказав він.
Координатор системи ООН в Україні також вказав на те, що у ході російської війни проти України здійснено понад 2000 атак на медичні заклади та 2 мільйони домогосподарств. Але велика проблема полягає також у тому, що війна привела до масштабних травм і психологічних розладів серед українського населення.
"Завдяки 1,8 млрд дол., отриманих від міжнародної спільноти на гуманітарну допомогу, ООН разом із нашими національними та міжнародними партнерами, неурядовими та волонтерськими організаціями змогла цього року надати принаймні один вид гуманітарної допомоги 7,2 мільйона людей. Наш зимовий план реагування вимагає близько 500 млн дол., з яких ми отримали половину. Наразі ми охопили близько половини з 1,7 млн людей, яким ми планували надати допомогу", - повідомив Шмаль.
e-mail: [email protected]
Ідеї оформлення, стиль та весь зміст сайту www.capital.ua є об'єктом авторського права та охороняються законом. Будь-яке використання матеріалів сайту допускається тільки при дотриманні правил передруку і за наявності гіперпосилання на www.capital.ua. Дозволяється використання тільки матеріалів, що знаходяться у відкритому доступі і лише за умови посилання та/або прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання на безпосередню адресу матеріалу на www.capital.ua www.capital.ua /a>. Посилання/гіперпосилання має бути розміщене в підзаголовку або першому абзаці матеріалу. Розмір шрифту посилання або гіперпосилання не повинен бути меншим за шрифт тексту використовуваного матеріалу. Будь-яке використання матеріалів, які знаходяться у закритому доступі та доступні лише зареєстрованим користувачам, допускається лише за попереднім письмовим дозволом правовласника. Категорично заборонено передрук, копіювання, відтворення, зміну або інше використання матеріалів, опублікованих з позначкою в рамках угоди про синдикацію з Financial Times Limited. Використання матеріалів, які містять посилання на агентства France-Presse, Reuters, Інтерфакс-Україна, Українські новини, УНІАН суворо заборонено. Матеріали, позначені знаком публікуються на правах реклами.
Всі права захищені. © 2012 - 2023