Долговая нагрузка стран еврозоны, а также Европейского Союза в 2014 году выросла до нового рекордного значения, увеличившись по сравнению с предыдущим годом.
Об этом сообщает Капитал со ссылкой на Deutsche Welle.
В частности, согласно отчету европейского статистического ведомства Eurostat, рост госдолга стран еврозоны составил 1% ВВП - с 90,9% до 91,9%, а в сравнении с 2011 годом - 6,1%.
В странах Евросоюза госдолг вырос на 1,3% ВВП (с 85,5% до 86,8%), а по сравнению с 2011 годом - на 5,9%.
По данным Eurostat, самая высокая долговая нагрузка зафиксирована в Греции - 177,1% ВВП, дальше следуют Италия и Португалия с долговыми нагрузками в размере 132,1% и 130,2% ВВП соответственно.
В целом, в 16 из 28 стран Евросоюза госдолг в 2014 году превысил 60% - предел, в котором в ЕС необходимо удерживать долговую нагрузку.
Кроме того, согласно отчету, дефицит госбюджета в еврозоне в 2014 году сократился на 0,5% ВВП (с 2,9% до 2,4%), а в Евросоюзе - на 0,3% ВВП (с 3,2% до 2,9%).
Список стран с самым высоким ростом профицита госбюджета возглавила Дания (1,2% ВВП). За ней следуют Германия (0,7% ВВП) и Эстония с Люксембургом (0,6% ВВП).
e-mail: [email protected]
Ідеї оформлення, стиль та весь зміст сайту www.capital.ua є об'єктом авторського права та охороняються законом. Будь-яке використання матеріалів сайту допускається тільки при дотриманні правил передруку і за наявності гіперпосилання на www.capital.ua. Дозволяється використання тільки матеріалів, що знаходяться у відкритому доступі і лише за умови посилання та/або прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання на безпосередню адресу матеріалу на www.capital.ua www.capital.ua /a>. Посилання/гіперпосилання має бути розміщене в підзаголовку або першому абзаці матеріалу. Розмір шрифту посилання або гіперпосилання не повинен бути меншим за шрифт тексту використовуваного матеріалу. Будь-яке використання матеріалів, які знаходяться у закритому доступі та доступні лише зареєстрованим користувачам, допускається лише за попереднім письмовим дозволом правовласника. Категорично заборонено передрук, копіювання, відтворення, зміну або інше використання матеріалів, опублікованих з позначкою в рамках угоди про синдикацію з Financial Times Limited. Використання матеріалів, які містять посилання на агентства France-Presse, Reuters, Інтерфакс-Україна, Українські новини, УНІАН суворо заборонено. Матеріали, позначені знаком публікуються на правах реклами.
Всі права захищені. © 2012 - 2023