Организация стран-экспортеров нефти (ОПЕК) закладывает в прогноз развития мирового рынка нефти подорожание своей нефти на $5 за баррель в год — до $80 за баррель к 2020 году.
Об этом сообщает Капитал со ссылкой на «Интерфакс-Украина».
Согласно обзору организации, такой сценарий основан на ожиданиях, что повышение спроса и более низкие темпы прироста добычи за пределами ОПЕК позволят нивелировать существующий дисбаланс рынка.
Кроме того, ожидается, что к 2030 году стоимость «нефтяной корзины» ОПЕК вырастет до $123 за баррель, а к 2040-му — до $160 за баррель.
Как сообщал Капитал, международное рейтинговое агентство Fitch прогнозирует, что средняя цена нефти марки Brent в 2016 году составит $55 за баррель и увеличится до $65 за баррель в 2017 году. А аналитики крупнейшего международного финансового конгломерата Citigroup ожидают, что на конец 2016 года цена нефти марки Brent будет находиться около $60 за баррель.
Кроме того, международное рейтинговое агентство Moody’s ухудшило свой прогноз по цене нефти марки Brent в 2016 году до $43 за баррель с ожидавшихся ранее $53 за баррель. Тогда как Goldman Sachs прогнозирует, что в следующем году мировые цены на нефть упадут до уровня $20 на фоне переизбытка нефти на рынке.
e-mail: [email protected]
Ідеї оформлення, стиль та весь зміст сайту www.capital.ua є об'єктом авторського права та охороняються законом. Будь-яке використання матеріалів сайту допускається тільки при дотриманні правил передруку і за наявності гіперпосилання на www.capital.ua. Дозволяється використання тільки матеріалів, що знаходяться у відкритому доступі і лише за умови посилання та/або прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання на безпосередню адресу матеріалу на www.capital.ua www.capital.ua /a>. Посилання/гіперпосилання має бути розміщене в підзаголовку або першому абзаці матеріалу. Розмір шрифту посилання або гіперпосилання не повинен бути меншим за шрифт тексту використовуваного матеріалу. Будь-яке використання матеріалів, які знаходяться у закритому доступі та доступні лише зареєстрованим користувачам, допускається лише за попереднім письмовим дозволом правовласника. Категорично заборонено передрук, копіювання, відтворення, зміну або інше використання матеріалів, опублікованих з позначкою в рамках угоди про синдикацію з Financial Times Limited. Використання матеріалів, які містять посилання на агентства France-Presse, Reuters, Інтерфакс-Україна, Українські новини, УНІАН суворо заборонено. Матеріали, позначені знаком публікуються на правах реклами.
Всі права захищені. © 2012 - 2023