Країна-агресор росія і Китай ведуть секретні переговори з Іраном щодо надання іранським військовим компонентів, необхідних для створення ракетного палива. У разі успіху, частина балістичних ракет іранського виробництва може опинитися в руках рф і бути використана на війні проти України.
Про це пише видання Politico з посиланням на неназваних дипломатів, які володіють інформацією з цього питання.
Співрозмовники видання розповіли, що йдеться про переговори про постачання великої кількості перхлорату амонію (ПА). Це сильний окислювач, який застосовується як основний компонент твердого палива для ракет.
За словами дипломатів, Іран веде переговори з російськими та китайськими офіційними особами. Також у переговорах беруть участь представники організацій і компаній, які контролюються цими державами.
Зазначається, що з боку росії це підприємство хімічної промисловості "Анозіт" із Новосибірської області. Водночас у дипломатів немає інформації про китайські компанії, які беруть участь в обговоренні.
Співрозмовники видання розповіли, що наразі невідома точна кількість перхлорату амонію, яку хоче купити Іран. Однак плани Тегерана свідчать про те, що його буде достатньо для створення тисяч ракет, зокрема, балістичних ракет Zolfaghar. Ці ракети мають дальність у 700 кілометрів. Вони активно використовуються Іраном та їхніми союзниками на Близькому Сході.
Дипломати вважають, що якщо угода буде успішною, певна кількість цих ракет може опинитися у росії та бути використана проти України.
e-mail: [email protected]
Ідеї оформлення, стиль та весь зміст сайту www.capital.ua є об'єктом авторського права та охороняються законом. Будь-яке використання матеріалів сайту допускається тільки при дотриманні правил передруку і за наявності гіперпосилання на www.capital.ua. Дозволяється використання тільки матеріалів, що знаходяться у відкритому доступі і лише за умови посилання та/або прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання на безпосередню адресу матеріалу на www.capital.ua www.capital.ua /a>. Посилання/гіперпосилання має бути розміщене в підзаголовку або першому абзаці матеріалу. Розмір шрифту посилання або гіперпосилання не повинен бути меншим за шрифт тексту використовуваного матеріалу. Будь-яке використання матеріалів, які знаходяться у закритому доступі та доступні лише зареєстрованим користувачам, допускається лише за попереднім письмовим дозволом правовласника. Категорично заборонено передрук, копіювання, відтворення, зміну або інше використання матеріалів, опублікованих з позначкою в рамках угоди про синдикацію з Financial Times Limited. Використання матеріалів, які містять посилання на агентства France-Presse, Reuters, Інтерфакс-Україна, Українські новини, УНІАН суворо заборонено. Матеріали, позначені знаком публікуються на правах реклами.
Всі права захищені. © 2012 - 2023