білорусь, яка є співучасником повномасштабного вторгнення рф в Україну, могла отримати від Китаю ракети з дальністю 300 км.
В такому випадку виникає не тільки пряма загроза для України, а й для Польщі, повідомляє Defense Express.
"білоруські військові провели стрільби з ракетного комплексу "Полонез" на одному з полігонів росії. Судячи з опублікованих кадрів, на пускову установку було завантажено транспортно-пускові контейнери різних розмірів, що може вказувати на використання різних типів ракет під час цих тренувань", - йдеться в повідомленні.
білоруські військові могли вести стрільбу із "Полонеза" на дальність до 300 км. Адже ще наприкінці 2023 року білоруські пропагандисти заявляли про появу в збройних силах комплексу "Полонез-М", який відрізняється збільшеною дальністю польоту, зазначили Defense Express.
"Якщо пропагандисти озвучують реальні дані про збільшення дальності стрільби з комплексів "Полонез", це може означати, що білорусь могла отримати від Китаю до цих комплексів балістичні ракети типу М20 - вони мають заявлену дальність стрільби до 300 км. В такому випадку виникає не тільки пряма загроза для України, а й для Польщі, проти якої ці ракетні комплекси цілком можуть бути націлені у разі великої війни кремля проти НАТО", - наголосили військові експерти Defense Express.
e-mail: [email protected]
Ідеї оформлення, стиль та весь зміст сайту www.capital.ua є об'єктом авторського права та охороняються законом. Будь-яке використання матеріалів сайту допускається тільки при дотриманні правил передруку і за наявності гіперпосилання на www.capital.ua. Дозволяється використання тільки матеріалів, що знаходяться у відкритому доступі і лише за умови посилання та/або прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання на безпосередню адресу матеріалу на www.capital.ua www.capital.ua /a>. Посилання/гіперпосилання має бути розміщене в підзаголовку або першому абзаці матеріалу. Розмір шрифту посилання або гіперпосилання не повинен бути меншим за шрифт тексту використовуваного матеріалу. Будь-яке використання матеріалів, які знаходяться у закритому доступі та доступні лише зареєстрованим користувачам, допускається лише за попереднім письмовим дозволом правовласника. Категорично заборонено передрук, копіювання, відтворення, зміну або інше використання матеріалів, опублікованих з позначкою в рамках угоди про синдикацію з Financial Times Limited. Використання матеріалів, які містять посилання на агентства France-Presse, Reuters, Інтерфакс-Україна, Українські новини, УНІАН суворо заборонено. Матеріали, позначені знаком публікуються на правах реклами.
Всі права захищені. © 2012 - 2023